„Nev?žis“ pralaim?jo Utenoje

Namuose rungtyniav? uteniškiai jau per pirmajame k?linyje pab?go ? priek? ir 110:81 (32:13; 30:22; 23:19; 25:27) sutriuškino K?daini? „Nev?ž?“.

„Juventus“ ekipa nuo pat pirm?j? rungtyni? minu?i? grieb? jaut? už rag?. „Nev?žis“ sužaidus kiek daugiau negu dvi minutes dar pirmavo 7:4, ta?iau tada viskas ir apsivert? aukštyn kojomis. „Juventus“ krepšininkai per likusias 8 minutes praleido tik 6 taškus, patys peln? 28 ir po pirmojo k?linio pirmavo 32:11.

Antrajame k?linyje „Juventus“ apsuk? visiškai nemažino ir per du k?linius peln? net 62 taškus ir po pirmosios rungtyni? dalies tur?jo 27 tašk? pranašum? (62:35). Aikšt?s šeimininkams pab?gti pad?jo fantastiškas pataikymas iš toli. „Juventus“ komanda per pirmuosius du ketvir?ius pataik? net 9 tritaškius iš 11. Po pertraukos „Juventus“ komanda taip pat nestabd?, o j? puolimas ir toliau buvo nesustabdomas ir paskutinis k?linys liko tik formalumas, kadangi komandas skyr? net 31 taškas (85:54) po 30 minu?i? kovos.

„Nev?žio“ gretose „Bestafe–LKL“ pirmenyb?se ant parketo išb?go Robertas Stumbris, kuris nebuvo žaid?s nuo spalio. Plyšusio raumens traum? išsigyd?s R. Stumbris aikšt?je praleido 17 minu?i? ir peln? 3 taškus (0/3 dvit., 1/2 dvit.).

„Nev?žis“: Lesteris Medfordas 17 (7 rez. perd.), Valerijus Likhodejus 16, G. Matulis 10, Gabrielius Mald?nas ir Tadas Sedekerskis po 9 (9 atk. kam.).

„Juventus“: Anthony Irelandas 19 (22 n.b.), Mindaugas Kupšas 18 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 25 n.b.), Arvydas Šikšnius ir Laronas Dendy (22 n.b.) po 16.

kknevezis.lt

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.222.67.251.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.