Kėdainiuose - nauja pramoga!

PABĖGIMO KAMBARYS „Radvilų klubas“ - svečius vilioja smagus galvosūkių žaidimas ir nepamirštami įspūdžiai, kuriuos apsilankę  patirsite per 45 minutes. 

Negailestingasis „Radvilų klubas“ – ar jums pavyktų išsigelbėti?

Eglė KUKTIENĖ, „Rinkos aikštė“

Istorijos ir detektyvai per amžius žadino žmonių smalsumą. Buvo manyta, kad Kėdainių apylinkėse jau daugelį metų paslaptingai dingdavo žmonės. Dingdavo  be jokių pėdsakų ir visiškai tyliai. Vietinėje bendruomenėje netrukus pasklido kalbos apie paslaptingą, slaptą draugiją – „Radvilų klubą“. Ją susidomėjo istoriniai detektyvai. Jiems prisikasus iki pirmojo įtariamojo – rodos, eilinio muziejaus darbuotojo –  jų pačių gyvybėms iškilo pavojus…

„Radvilų klubo“ viduje

Teisingai supratote, tie istoriniai detektyvai galite būti jūs. Kiekvienas kėdainietis žaisdamas turi galimybę prisiliesti prie gilios, paslaptingos ir iškilmingos Kėdainių istorijos. 

Žaidimo metu „Radvilų klube“ jūs galėsite išsiaiškinti ir amžinos jaunystės paslaptį, kurios per amžius ieškojo Radvilos.

* Žaidime vienu metu gali dalyvauti  nuo 2 iki 6 žmonių.

* Amžius: nuo 11 metų iki ribos nėra.

* Registracija telefonu: +37060024448 arba žinute facebook.com „Radvilų klubas“.

*Žaidimas - puiki gimtadienio ar asmeninės šventės pramoga.

Kitoks, nei visi

Šią pramogą Kėdainiuose įkūrė Indrė Fiodorova kartu su žinomu pabėgimų kambarių kūrėju Modestu Stumbriu.

,,Mintis dėl pabėgimo kambario idėjos įgyvendinimo ir  įrengimo kirbėjo jau seniai, tačiau norėta įrengti kitokį, išskirtinį ir autentišką pabėgimo kambarį, žaidimą, kuris sietųsi su Kėdainių kraštu, galėtų būti įdomus kėdainiečiams ir net pritraukų turistų. Tokio tipo žaidimų - galvosūkių kambariai yra populiarūs didmiesčiuose. Jose lankosi įvairaus amžiaus žmonės, švenčia gimtadienius ar kitas asmenines šventes. Smagios, įdomios užduotys (p.s. iš anksto ruoštis nieko nereikia - juokiasi Indrė) tikrai padovanos gerą laiką Kėdainiuose.

Siekiant autentiško, prabangaus, vietomis senovinio ir net bauginančio interjero, teko laiko nemažai praleisti sendaikčių išparduotuvėse ar daug laiko garaže prie staklių.  Padėjo ir pavieniai kėdainiečiai, surinkę ir padovanoję įvairių kambaryje panaudotų detalių, tačiau užvis daugiausiai dirbo visa šeima – nuo patalpų remonto iki pilno jų įrengimo.

„Daug darėme savo rankomis. Kambario įrengimui reikėjo daugybės daiktų, smulkmenų, senovinių artefaktų. Ieškojome įvairių sendaikčių, knygų, senų baldų – tačiau kai ką rasti buvo labai sunku, dėl to dirbome ir darėme patys.

Lankosi iš visos Lietuvos

„Radvilų klubas“ plačiosios visuomenės akims atvertas visai neseniai, nes veiklas ribojo net du karantinai dėl susiklosčiusios COVID - 19 pandemijos Lietuvoje. 

Tačiau pramoga jau lankytojų spėjo sulaukti ne iš iš Kėdainių. Kitokia pabėgimo kambario koncepcija traukia ir pabėgimo kambarių entuziastus iš kitų Lietuvos miestų.

„Šis pabėgimo kambarys yra išskirtinis, todėl jame lankosi žmonės ir iš kitų Lietuvos miestų. Turime atvykstančių iš Kauno, ir Panevėžio ir iš toliau – Lietuvoje yra tokiu žmonių, kuriems tokie pabėgimo kambariai yra laisvalaikis, hobis, ir jie vyksta ne tik į savo miesto, bet visoje Lietuvoje įsikūrusius pabėgimo kambarius“, – sako pašnekovė. 

,,Kėdainiuose trūksta pramogų - tai girdžiu vos ne kiekvieną dieną. Nuoširdžiai norėčiau, kad kėdainiečiai džiaugtųsi ir vartotų tai, kas sukurta Kėdainiuose. Visų pirma norėjome įrengti vietą, kur būtų galima turiningai praleisti laisvalaikį, paminėti šventes, susiburti kolegoms ir panašiai. Norėjome, kad kėdainiečiai turėtų savo pabėgimo kambarį, kad nereikėtų jiems pramogų vykti ieškoti į kitus miestus“, – tikina I. Fiodorova.

Ar keisis žaidimas?

Tiesa ta, kad pabėgimo kambarys įdomus būna gana ribotą laiko tarpą. Tol, kol jame apsilanko solidus skaičius žmonių.

Dėl to „Radvilų klubas“ keisis – ir tokie planai yra kuriami jau dabar. Juo labiau, kad pokyčius reikia subrandinti ir jiems pasiruošti.

„Šį kambarį po kurio laiko keisime. Pabėgimo kambarys toks dalykas, kad nori nenori po kurio laiko visa istorija ir paslaptys gali išaiškėti. Bandėme kambario pagrindą daryti tinkantį įvairiai tematikai, tad kada nors, gal po pusmečio, kambarys neatpažįstamai pasikeis, ir pabėgimo planas bus visiškai kitoks. Nuolat keisdami kambario temą ir idėjas, mįsles ir užduotis, leisime kraštiečiams šiuo pabėgimo kambariu dar ilgai džiaugtis.

PARTNERIO TURINYS

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 44.192.26.60.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Populiariausi nešiojamų kompiuterių gamintojai: ką naudinga apie juos žinoti?

Partnerio turinys

Nešiojami kompiuteriai, šiomis dienomis, yra kur kas plačiau naudojami nei stacionarūs, staliniai kompiuteriai. To priežastys gali būti kelios. ...

Laida „Penkių žvaigždučių būstas“ įamžino Kėdainiuose įvykusį gerumo stebuklą

Kalėdomis dar nė nekvepia, tačiau Kėdainiuose jau įvyko tikras gerumo stebuklas, prie kurio prisidėjo TV3 laida „Penkių žvaigždučių būst...