Išvykusį Vaidą Čepukaitį keičia perspektyvus amerikietis E.J. Montgomery

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ priekinę liniją stiprina ne tik Europoje, bet ir profesionaliame krepšinyje debiutuosiantis 21-erių metų amerikietis E.J. Montgomery. Paskutinius dvejus sezonus aukštaūgis praleido Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA), kur gynė prestižinio Kentukio „Wildcats“ universiteto garbę. 

Atletiškumu bei minkštu metimu pasižymintis 208 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną per vidutiniškai 24 minutes aikštelėje fiksavo 6,1 taško, 5,4 atkovoto kamuolio bei 1,1 blokuoto metimo vidurkius. Krepšininkas buvo vienas pagrindinių komandos žaidėjų ir startiniame penktete pradėjo 25 iš 28 savo sužaistų susitikimų vilkint legendinio universiteto marškinėlius.

Amerikiečio atstovaujamas universitetas, dar prieš sezono nutraukimą dėl pasaulinės pandemijos, su 25 pergalėmis bei 6 pralaimėjimais buvo konferencijos lyderis bei vienas iš NCAA turnyro favoritų.

„E.J. yra labai talentingas krepšininkas, nekantrauju kuomet jis prisijungs prie komandos. „Kentucky“ universiteto komandoje jį treniravo legendinis treneris Calipari, todėl manau, kad jo prisitaikymas prie europietiško krepšinio nebus sudėtingas, - nauju pirkiniu džiaugėsi neseniai prie komandos vairo stojęs vyriausiasis treneris David‘as Gale. - E.J. turi visus duomenis stipriai padėti mūsų komandai abejose aikštelės pusėse, o jo atletiškumas puikiai tiks mūsų komandos propoguojamam krepšinio stiliui.“

Kairiarankis krepšininkas dalyvavo 2020 m. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje, tačiau savo pavardės ten neišgirdo. Po naujokų biržos amerikietis buvo susitaręs su Milvokio „Bucks“ komanda dėl galimybės žaisti jų dukterinėje komandoje, tačiau situacija dėl ateinančio NBA G lygos sezono vis dar nėra aiški, todėl krepšininkas profesionalo karjerą nusprendė pradėti Europoje.

Kėdainių Nevėžis-Optibet informacija

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 44.192.26.60.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Populiariausi nešiojamų kompiuterių gamintojai: ką naudinga apie juos žinoti?

Partnerio turinys

Nešiojami kompiuteriai, šiomis dienomis, yra kur kas plačiau naudojami nei stacionarūs, staliniai kompiuteriai. To priežastys gali būti kelios. ...

Laida „Penkių žvaigždučių būstas“ įamžino Kėdainiuose įvykusį gerumo stebuklą

Kalėdomis dar nė nekvepia, tačiau Kėdainiuose jau įvyko tikras gerumo stebuklas, prie kurio prisidėjo TV3 laida „Penkių žvaigždučių būst...