„Žalgiris“ antroje rungtyni? pus?je susitvark? su „Nev?žiu“

Fantastiškai po ilgosios pertraukos žaid?s Kauno „Žalgiris“ „Tete-a-Tete Casino-LKL“ ?empionate iškovojo pergal?.

Šar?no Jasikevi?iaus vadovaujami Lietuvos ?empionai išvykoje 82:54 (15:10, 18:19, 33:10, 16:15) nepaliko vil?i? K?daini? „Nev?žio“ krepšininkams, kuriems tai buvo penktasis pralaim?jimas iš eil?s.

Besibaigiant antrajam ketvir?iui, „Nev?žio“ legionieriai Toni Prostranas ir Daiquanas Walkeris peln? keturis taškus paeiliui bei sumažino šeiminink? deficit? iki minimalaus – 29:30.

Tada Kevinas Pangosas aidint sirenai smeig? tritašk?, po ilgosios pertraukos sugr?ž? žalgirie?iai tre?iojo k?linio pradžioje prat?s? spurt? iki 18:0 ir prad?jo dominuoti aikšt?je – 48:30.

Puikiai per t? atkarp? sužaid? Edgaras Ulanovas, kuris per penkias minutes surinko 11 tašk?, o rungtynes baig? b?damas rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose su 14 tašk?.

Labiau formalumu tapusiame ketvirtajame ketvirtyje kaunie?iai atgal nebesižvalg? bei vienu metu pirmavo rekordine – 31 taško persvara (80:49).

„Nev?žis“: Daiguanas Walkeris 13, Jermaine’as Love’as 9, Karolis Petrukonis 7.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 14, Kevinas Pangosas 11, Lukas Lekavi?ius 8 (8 atk. kam.), Gytis Masiulis 8, Antanas Kavaliauskas 8, Renaldas Seibutis 8.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.15.10.137.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.