Po dramatiškos kovos „Pieno žvaigžd?s“ išsivež? pergal? iš K?daini?

Dvylikt?j? pergal? „Tete-a-Tete Casino LKL“ ?empionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigžd?s“. ?temptose rungtyn?se Ram?no Cvirkos aukl?tiniai išvykoje 90:94 (24:21, 26:27, 17:26, 23:20) ?veik? K?daini? „Nevež?“.

Startas. Kiek s?kmingiau rungtynes prad?j? „Nev?žio“ krepšininkai ?pus?jus ketvir?iui tur?jo septyni? tašk? pranašum? (14:7). Atsities? pasvalie?iai likus pusei minutei priart?jo iki minimalios ribos (22:21), ta?iau k?lin? taikliais baud? metimais užbaig? aikštel?s šeimininkai po pirm?j? dešimties minu?i? pirmavo trimis taškais (24:21).

Kova. Sužaidus kelet? minu?i? antrajame ketvirtyje k?dainie?iai padidino persvar? iki dviženkl?s (34:24). Visgi, tada jau sek? „Pieno žvaigždži?“ spurtas 14:4 ir sve?i? deficitas dar kart? sumaž?jo iki minimalios ribos (39:38), o netrukus Steponas Babrauskas tritaškiu metimu, po ilgos pertraukos, išved? pasvalie?ius ? priek? (42:44). Po dviej? k?lini? priekyje vis d?lto buvo „Nev?žis“ (50:48).

Petrukonis. Vidutiniškai po 10,8 taško renkantis „Nev?žio“ aukšta?gis Karolis Petrukonis jau po dviej? k?lini? buvo peln?s 16 tašk? (6/8 dvitaškiai, 4/4 baud? metimai) ir atkovoj?s 3 kamuolius.

Atsarginiai. Pirmojoje rungtyni? dalyje itin svarb? ind?l? ?d?jo ir „Pieno žvaigždži?“ atsarginiai krepšininkai – jie peln? 20 tašk?, iš vis? komandos 48 tašk?.

Rezultatyv?s perdavimai. Per pirm?sias dvidešimt minu?i? kamuoliu kiek geriau dalinosi aikštel?s šeimininkai – „Nev?žis“ atliko 16 rezultatyvi? perdavim? prieš 12 pasvalie?i?.

Intriga. Po ilgosios pertraukos s?kmingiau žaid?s „Nev?žis“ susikrov? šeši? tašk? pranašum? (56:50), ta?iau ilgainiui po Evaldo Žabo dvitaškio pasvalie?iai v?l persv?r? rezultat? (65:67). Per paskutines dvi tre?iojo k?linio minutes spurt? 7:2 sureng? „Pieno žvaigžd?s“ prieš lemiam? ketvirt? tur?jo septyni? tašk? persvar? (67:74).

Finišas. ?pus?jus paskutiniam k?liniui pasvalie?iai padidino pranašum? iki rekordin?s žymos (74:84). Visgi, per por? minu?i? jau „Nev?žis“ peln? dešimt tašk? iš eil?s ir rezultatas tapo lygus (84:84). Likus paskutin?ms šešiasdešimt sekundži? „Pieno žvaigžd?s“ pirmavo penkiais taškais (88:93). Netrukus pasvalie?iai suklydo puolime, Steponas Babrauskras užsidirbo nesportin? pražang? ir skirtumas sumaž?jo iki trij? tašk? (90:93). Vienoje iš paskutini? „Nev?žio“ atak? Toni Prostranas pramet? iš tolimos distancijos (90:93) ir per likusias penkias sekundes jau sve?iai išsaugojo pranašum?, taip iškovodami pergal? keturiais taškais (90:94).

„Nev?žis“: K. Petrukonis 19 tšk., P. Petrilevi?ius 16 tšk., T. Prostranas (15 rez. perd.) 14 tšk., I. Smiljani?ius (9 atk. kam.) ir I. Vaitkus po 12 tšk., V. Volkus 11 tšk.

„Pieno žvaigžd?s“: O. Olisevi?ius (6 rez. perd.) 18 tšk., E. Dimša 16 tšk., E. Žabas 13 tšk., N. Balašovas 11 tšk., D. Low ir S. Babrauskas po 10 tšk.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.135.202.224.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.