„Nev?žis“ po prasto rungtyni? starto ?veik? „Skycop“

Nors K?daini? „Nev?žio“ ekipa po pirmojo k?linio tur?jo 15 tašk? deficit?, antroje rungtyni? dalyje atsibudo ir iškovojo itin sud?ting? pergal?.

Darjušo Lavrinovi?iaus nesustabd?s „Nev?žis“ po atkaklios kovos 80:78 (11:26; 22:17; 24:17; 23:18) palauž? Prien? „Skycop“ krepšininkus.

„Skycop“ ekipa rungtynes prad?jo itin galingai ir jau po pirm?j? dešimties minu?i? prieniškiai pirmavo 26:11. Vis d?lto antr?j? ketvirt? „Nev?žis“ prad?jo spurtu 9:3 ir sumažino skirtum? iki vienženklio (20:29). Nepaisant to, „Skycop“ ? ilg?j? pertrauk? sugeb?jo išeiti turint dviženkl? persvar? (43:33).

Po pertraukos „Nev?žis“ sureng? dar vien? spurt? ir po atkarpos 11:4 tur?jo jau tik trij? tašk? deficit? (44:47). O likus žaisti dvejoms minut?ms iki ketvir?io pabaigos Chauncey Collinsas baud? metimais sugeb?jo išvesti „Nev?ž?“ ? priek? – 52:51.

Nors dar prieš lemiam? ketvirt? „Skycop“ susigr?žino menk? pranašum? (60:57), ketvirt?j? k?lin? „Nev?žis“ prad?jo spurtu 7:0 ir per?m? rungtyni? kontrol? ? savo rankas.

Po to komandos keit?si tolimais metimais, o likus žaisti pusketvirtos minut?s po Mindaugo Lukauskio tritaškio rezultatas tapo lygus – 72:72. Vis d?lto likus žaisti mažiau negu trims minut?ms Nikita Balašovas peln? du taškus su pražanga (76:74), o negana to, penkt?j? asmenin? pražang? užsidirbo ir D. Lavrinovi?ius.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos O. Varanauskas pramet? dvitašk?, o M. Varnas pataik?s tik vien? baud? išved? „Nev?ž?“ ? priek? – 79:78. Tas pats O. Varanauskas kitoje aikšt?s pus?je pramet? iš toli, o N. Balašovas vienu tiksliu baudos metimu padidino „Nev?žio“ persvar? iki dviej? tašk?.

„Skycop“ savo atsakymui tur?jo 11 sekundži?, ta?iau N. Bološovas blokavo Michaelo Bruesewitzo metim? ir išpl?š? pergal? „Nev?žiui“.

„Nev?žis“: Gabrielius Mald?nas (8 atk. kam.) ir Martynas Varnas (8 atk. kam.) po 14, Nikita Balašovas ir Regimantas Miniotas (5 atk. kam.) po 9, Aidas Einikis, Chauncey Collinsas (1/8 metimai), Ignas Labutis (9 min.) ir Valdas Vasylius po 7. „Skycop“: Darjušas Lavrinovi?ius 24 (7 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 17 (9 rez. perd.), Mike‘as Bruesewitzas 13 (6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 8 (9 atk. Kam., 7 rez. perd.).

lkl.lt inf.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 13.58.197.26.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.