„Nevėžis“ pergalingai užbaigė sezoną

Kėdainių „Nevėžis“ pabaigė „Betsafe-LKL“ sezoną padovanodamas savo sirgaliams gražią pergalę. Devintąją vietą užsitikrinę Ramūno Cvirkos auklėtiniai namie 90:86 (26:25, 17:23, 26:17, 21:21) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Pirmojoje mačo pusėje komandos žaidė taškas į tašką, o po pertraukos atsiplėšti pirmieji pamėgino svečiai. „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį 64:57, tačiau „Nevėžio“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 20:3 bei ketvirtojo kėlinio viduryje patys įgijo dviženklę persvarą 77:67.

Užsivedę šeimininkai lemiamomis minutėmis nesiruošė sustoti – sėkmingai žaidė gynyboje, vieną po kito blokavo metimus ir nors paskutinėmis sekundėmis leido varžovams prisivyti 86:89, nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę, garantavusią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse devintąją vietą už savęs paliekant „Šiaulius“.

Daugiau informacijos pateiksime netrukus.

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 25 (29 n.b.), Martynas Varnas 13, Gabrielius Maldūnas 12 (9 atk. kam., 4 blk.), Ignas Labutis 9, Nikita Balašovas 7.

„Pieno žvaigždės“: Jay’us Threattas 20 (11 atk. kam., 8 rez. perd., 32 n.b.), Dagoberto Pena 15, Yannickas Franke 13, Žygimantas Skučas 12.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kėdainiečiai pasiekė šeštąją pergalę pirmenybėse

Gegužės 30 d. LFF I lygos I rato atkeltas 10 turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė su “Vilniaus Vyčiu”. Kėdainieči...

Lengvaatlečiai varžėsi Utenoje

Gegužės 23 dieną Utenoje vyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybų „Aukštaitijos taurė 2019“ III etapas. Gausus būrys jaunųj...