„Nev?žis“ nusileido Pasvalio „Pieno žvaigžd?ms“

„Nev?žis“ po permainingos kovos 80:86 (313:31, 30:22, 20:11, 17:22) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždži?“ komandai.

„Pieno žvaigždži?“ komanda galingai prad?jo rungtynes ir vedama legionieri? atitr?ko 15:3. Kol „Nev?žio“ puolimas strigo, kitokia situacija buvo sve?i? pus?je, tod?l skirtumas tarp ekip? tik dar labiau augo – 31:13.

Chauncey Collinsas bei Jonas-Christopheris Fulleris ?m? vesti ? priek? „Nev?ž?“, o atkarpa 9:2 bei gana s?kmingai užbaigtas k?linys leido ? ilg?j? pertrauk? iškeliauti atsiliekant 43:53.

Kardinaliai situacija keit?si po ilgosios pertraukos: Gabrielius Mald?nas peln? 5 taškus paeiliui, J. Fulleris išprovokavo pražang? metant iš toli bei taip skirtumas siek? jau tik 4 taškus – 55:59. Šeimininkai sureng? dar vien? spurt? 8:0 ir taip rezultat? persv?r? – 63:61, o prieš paskutin? k?lin? ekipas skyr? vos taškas.

Prieš paskutin? ketvirt? pasvališkiai pirmavo minimaliai, ta?iau v?liau septyni taškai iš eil?s išved? ? priek? šeimininkus – 72:68. „Pieno žvaigžd?s“ rezultat? lygino likus 4 minut?ms, kuomet išnaudojo baud? metimus (76:76), o kol „Nev?žis“ klydo ir šaud? pro šal?, varžovai šansus išnaudojo bei spurtav? 11:0 atsid?r? šalia pergal?s – 83:76. Per paskutin? minut? j? beliko ?tvirtinti.

„Pieno žvaigžd?s“: Emmanuelis Omogbo 17, Lance’as Jeteras 16, Yannickas Franke’as 11, Ivaras Žviguris 10.„Nev?žis“: Chauncey Collinsas 22 (1/7 trit.), Jonas-Christopheris Fulleris 18, Gabrielius Mald?nas 9, Nikita Balašovas ir Valdas Vasylius (7 atk. kam.) – po 8.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.145.8.42.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.