„Nevėžis“ nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (19/12) klubas, kuris Kėdainiuose 87:99 (19:16, 21:24, 26:24, 21:35) pralaimėjo Kėdainių „Nevėžio“ (9/22) krepšininkams.

Prabėgus 3 minutėms rezultatas dar buvo lygus (7:7), bet Kšištofas Lavrinovičius pelnė 8 taškus, 2 pridėjo Darjušas ir „Lietkabelis“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 17:7. Likus žaisti kiek daugiau nei 9 minutes rezultatas buvo 19:9. Tuomet per likusį laiką taškus rinko tik „Nevėžis“, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo tik 3 taškų deficitą – 16:19. Įsibėgėję kėdainiškiai pratęsė savo spurtą iki 14:0 ir išsiveržė į priekį – 23:19. Iniciatyvą perėmęs „Nevėžis“ visą laiką buvo priekyje, bet atitrūkti toliau nei 5 taškai (40:35) nepavyko. „Lietkabelis“ pasivijo varžovus ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus – 40:40.

Po didžiosios pertraukos vyko atkakli kova taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Likus 3 minutėms „Lietkabelis“ pirmavo 61:57, bet varžovai pasivijo panevėžiečius ir šie prieš lemiamą atkarpą turėjo tik 2 taškų persvarą – 66:64. Gero žaidimo bangą pagavęs „Nevėžis“ 34-ąją minutę įgijo 7 taškų pranašumą – 77:70.

Vos tik „Lietkabelis“ priartėdavo (76:79; 79:82), šeimininkai tuoj pat atsakydavo tolimu metimu. Dar viena atkarpa 6:0 leido kėdainiškiams pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą (91:81) ir jo „Lietkabeliui“ panaikinti nebepavyko.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 30 (6/7 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud. bal.), Jamesas Woodardas 26 (5 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 13, Gabrielis Maldūnas (8 atk. kam.) ir Vaidotas Volkus po 8.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 22 (4/5 tritaškiai, 29 naud. bal.), Kšištofas Lavrinovičius 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), Dominikas Mavra 10, Darjušas Lavrinovičius 8.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.221.75.68.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Juventus“ išsivežė pergalę iš Kėdainių

Karaliaus Mindaugo taurės antrasis etapas startavo Utenos „Juventus“ komandos pergale. Žydrūno Urbono auklėtiniai po puikaus paskutinio ketvir...