„Nevėžio“ senjorai suklupo kovoje su „Prelegentais“

Trečiadienio vakarą Kėdainių stadione vykusioje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Senjorų pirmenybių „Aukštaitijos“ regiono dvikovoje „Nevėžio“ veteranai turėjo pripažinti Vilniaus „Prelegentų“ pranašumą rezultatu 4:2 (1:1).

Po pirmojo kėlinio – lygu. Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. 22-ąją minutę „Nevėžį“ į priekį išvedė Tomas Grigaravičius (1:0). Jau po dvylikos minučių rungtynių rezultatą išlygino svečių puolėjas Artūras Sukristovas (1:1).

Situacija pasikeitė po pertraukos. Vilniaus „Prelegentai“ spurtavo ir į priekį išsiveržė po rungtynių pertraukos. 60-ąją minutę sostinės ekipą į priekį išvedė puolėjas Linas Zareckas (2:1). 71-ąją dubliu pasižymėjo A. Sukristovas (3:1).

Ginklų sudėti neskubėjo. Tiesa, kėdainiečiai nebuvo linkę pasiduoti be kovos. 74-ąją mačo minutę aikštės šeimininkų atsilikimą sušvelnino Rolandas Bagdžiūnas (2:3).

Vis dėlto pergalę iš Kėdainių išsivežė tiksliau rungtynių pabaigą sužaidę ir neišpildytomis kėdainiečių progomis pasinaudoję „Prelegentų“ futbolininkai.

Paskutinius taškus ant „i“ sudėjo vilniečių saugas Raimondas Žutautas, „Nevėžio“ ekipos vartus nuginklavęs 78-ąją susitikimo minutę (4:2).

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.158.199.217.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Sezono starte nusileido uostamiesčio komandai

Vakar Kėdainių „Nevėžio“ (0/1) krepšininkai patyrė nesėkmę pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezono rungtynėse. ...

Kėdainių "Nevėžis" : Vilniaus "Vytis" 1:1

Sekmadienį, rugsėjo 23 d., Kėdainių FK “Nevėžis” namų stadione žaidė Pirmos lygos 22 turo rungtynes su “Vilniaus Vyčiu”. Atkakliose ...