"Nev?žio" s?skaitoje dar viena pergal?

Aštuntajame LFF Pirmos lygos susitikime pergal? iškovojo K?daini? „Nev?žio“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:1 (1:0) ?veik? Alytaus „Ausk?“.

Pirmoje rungtyni? dalyje sve?iai iš K?daini? demonstravo aštresn? žaidim?, kas jiems leido jau 9-?j? minut? persverti rezultat? savo naudai. Atakos smaigalyje atsid?r?s Tadas Markevi?ius išved? „Nev?ž?“ ? priek? – 1:0. Po šio ?var?io tarsi „prabudo“ ir „Auskos“ futbolininkai, kuri? žaidimas pagyv?jo ir prie varžov? vart? šeimininkai prad?jo rengti pavojingesnes atakas. Visgi, ?var?iais pirmajame k?linyje j? pabaigti nesugeb?jo. „Nev?žis“ ir toliau naudojosi alytiški? klaidomis gynyboje ir brov?si prie varžov? vart?, ta?iau tur?t? prog? per pirm?j? rungtyni? dal? daugiau neišnaudojo. Prieš ilg?j? pertrauk? „Nev?žis“ ir toliau buvo priekyje – 1:0.

Antrajame k?linyje ir toliau vyko atkakli kova. Vis? susirinkusi? ži?rov? džiaugsmui, 58-?j? minut? ?var?iu pasižym?jo ir šeimininkai. Po „Nev?žio“ klaidos gynyboje, tiksliai kamuol? ? vartus pasiunt? Modestas Atmanavi?ius ir išlygino rezultat? – 1:1. 75-?j? minut? „Nev?žis“ tur?jo šimtaprocentin? prog? išsiveržti ? priek?, ta?iau Roko Mikuckio sm?gis nebuvo tikslus, o patikimai „Aukos“ vartus saugojo penkiolikmetis vartininkas Saulius Gelež?nas. Nors atrod?, kad rungtyn?s ir baigsis lygiu rezultatu, ta?iau per prid?t? teis?jo laik?, 92-?j? minut?, kamuol? ? vartus pasiunt? Domantas Nibilevi?ius ir leido savo komandai išsiveržti ? priek? – 2:1. Per likus? laik? alytiškiai tiksli? atak? surengti nebesp?jo, o K?daini? ekipa švent? pergal?, kurios reik?jo laukti net keturis turus.

Šaltinis: pirmalyga

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.191.216.163.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.