25 taškų pranašumą išbarstęs „Žalgiris“ išgyveno dramą Kėdainiuose

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) Kauno „Žalgiris“ (21/3) svečiuose tik po dramatiškos kovos 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27) palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (6/18).

„Žalgiris“ šiose rungtynėse savo taisykles primetė nuo pirmųjų minučių. Aktyvus buvo Kevinas Pangosas, pasižymėjo Brandonas Daviesas ir kauniečiai mačą pradėjo atkarpa 10:2.

Kėdainiečiai per ketvirtį sukrapštė vos 6 taškus ir po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ pirmavo 22:6. Antrojo kėlinio pradžioje, „Žalgiris“ susikrovė 25 taškų persvarą (33:8), bet tada reikalai ant parketo ėmė keistis.

Iniciatyvos ėmėsi Justas Tamulis, o „Nevėžis“ surengė spurtą 13:0, kuris sušvelnino deficitą iki 12 taškų (21:33). Pirmąją mačo dalį pabaigė taiklūs Lesterio Medfordo ir Tado Sedekerskio tolimi šūviai, priartinę kėdainiečius iki 10 taškų – 31:41.

Trečiajame kėlinyje „Nevėžio“ krepšininkai ir toliau kibo į atlapus svečiams. Kurį laiką Ramūno Cvirkos auklėtiniai laikėsi per 8 taškų atstumą, bet tada Aaronas White'as truktelėjo „Žalgirį“ į priekį 4 taškais paeiliui, o spurtą 7:0 pratęsė Artūro Milaknio tritaškis (55:41). Iniciatyvą susigrąžinę kauniečiai po trijų kėlinių pirmavo 62:46. Iniciatyva „Žalgirio“ krepšininkams priklausė neilgai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje kėdainiečiai pakilo į dar vieną šturmą – šį kartą 18:4, kurį vainikavo trečiasis paeiliui Jameso Woodardo tolimas šūvis ir Gabrielio Maldūno metimas iš po krepšio. „Nevėžis“ priartėjo per vieną metimą (64:66). Likus žaisti apie minutę, „Žalgirį“ gelbėjo B.Daviesas ir Vasilije Micičius, atstatę 6 taškų pranašumą (75:69). Taip žalgiriečiai numarino varžovų viltis ir iškovojo pergalę 79:73.

Po ligos į „Žalgirio“ rikiuotę grįžo Beno Udrihas. Slovėnas per 18 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, 4 kartus suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas 14 (4/6 trit.), Aleksandras Zacharovas (1/8 trit., 5 atk. kam.) ir Justas Tamulis po 11, Giedrius Staniulis 10 (7 atk. kam.).

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17 (9 atk. kam.), Paulius Valinskas ir Vasilije Micičius po 13, Artūras Milaknis 12.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.159.51.118.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Trylikamečiai "Nevėžio" futbolininkai varžėsi Latvijoje

Gruodžio 8-9 dienomis Kėdainių FK “Nevėžis” 2005 metų gimimo (treneris Nerijus Kestenis) futbolininkai varžėsi Latvijoje, Maltos mieste. T...