Vasaros uždarymas be kaklaraiščio

Prieš paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 30-ąją, kėdainiečiai nusprendė uždaryti vasarą Kėdainių senamiestyje, kuriame skambėjo atviras pokalbis su pačiu Lietuvos Respublikos Seimo pirmininku. Ir šį kartą – BE KAKLARAIŠČIO, nes Viktoras Pranckietis buvo pasiruošęs kalbėti apie viską ir, svarbiausia, atvirai! O kad besiklausantieji neimtų snausti – pasirūpino grupė Metras 90 ir Morta Šablevičiūtė. Tokį nuotaikingą renginį užtikrino vakaro vedėjas Vytautas Mikaitis – PravalTurassiela. Susirinkę žmonės gėrėjosi nuostabiu vakaru, skania kava, už kurią yra dėkingi Kavamanijai!

Klausimų buvo ir bus

Susidomėję kėdainiečiai vis rašė ir rašė klausimus Viktorui, kurio atsakymuose netrūko rimtumo, atvirumo bei humoro. Kaip sakoma, koks klausimas – toks ir atsakymas, tačiau nebuvo nė klausimo, kuriam Pirmininkas neturėtų, ką pasakyti. Ar tai būtų apie paauglystę, ar apie politiką, ar apie maisto produktus, todėl būtent tai ir darė šį vakarą ypatingą. 

Kokia jūsų nuomonė apie Seimo narių mažinimą? O galbūt pritariate jo didinimui?

Vakarykštėje žiniasklaidoje aiškiai pasisakėme šia tema ir pritarimą turime. Valstiečių Žaliųjų sąjungos buvo toks programinis šūkis, kad mes sumažinsime Seimo narių skaičių pagal tai, kiek yra sumažėjusi Lietuva. Pasiūlymas yra mažinti iki 121 ir tai padaryti referendumo būdu, kad patys žmonės galėtų nuspręsti. 

Ar naudojatės savosiomis, kaip Seimo Pirmininko, privilegijomis?

Kai man pradžioje bandė sakyti, kad aš esu privilegijuotas, mane saugo ir vežioja, aš pasakiau, kad tai yra ne privilegija, o papildoma pareiga, tačiau šiaip nesinaudojame privilegijomis. Naudojamės tiek, kiek taisyklės nusako.

Kokia Jūsų įsimintiniausia paauglystės klaida?

Beviltiškas įsimylėjimas. Buvo tokia mergaitė Birutė, kurią pirmoje klasėje vis sekdavau.  Ji ėjo namo ir aš vis eidavau iš paskos. Ir taip „kentėjau“ kokius tris metus (juokiasi). Ir man labai pikta buvo, kad kai aš ją sutikau po daug metų ir papasakojau – ji net neprisiminė manęs.

Kodėl tiek daug „durnių“ Seime?

Kviečiu į Seimą. Bus daugiau (juokiasi Pirmininkas).

Ką veiksite pabaigę kadenciją?

Pradėsiu kitą, - užtikrintai pasakė Viktoras.

Maisto prekių parduotuvėms – ne

Vakaro metu Seimo Pirmininkas Viktoras prisipažino, jog vaikšto tik į tokias parduotuves, kuriose randa vinių arba varžtelių, o maisto prekių parduotuves yra užmiršęs. Tačiau, kad prisimintų – organizatoriai sugalvojo veiklą – atspėti, kiek gali kainuoti kiekvienas iš penkių maisto produktų: „Agotos“ duona, pienas, greitai paruošiami makaronai (šiais laikais vadinamas „bomžpakis“), „Naminė“ varškė, juodasis šokoladas „Karūna“. Pasirodo, kad Viktoras, nesilankydamas maisto prekių parduotuvėse, turi neblogas žinias apie jose esančių produktų kainas: 3 dalykus– permokėjo, o 2 – nuvertino.

Nuotaikingas renginys, nuostabūs žmonės, įdomus pokalbis ir graži muzika. Taip kėdainiečiai uždarė taip greitai praėjusią vasarą, tačiau tikimės, jog ruduo atneš dar įdomesnių, kūrybingesnių ir įsimintinų nuotykių, tad būtent to Jums ir linkime. Džiaukitės, juokitės, kalbėkitės bei šypsokitės ir gyvenimas šypsosis Jums!

Monika Šaliakaitė


Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.145.45.143.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Šventė „DĖMESIO – AŠ ESU“

Šventė „DĖMESIO – AŠ ESU“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai, vyks birželio 1 d. (šeštadienį) 12 val. VYTAUTO PARKE.

Šventės, skirtos Jadvygos Teofilės Juškytės-Širšės 150-mečiui, programa

Pedagogei, žymiai tautinio atgimimo veikėjai, gimusiai mūsų krašte, Jadvygai Teofilei Juškytei-Širšei 2019-aisiais – 150! Skelbiame šventė...