Kėdainių miesto šventei VIDURY LIETUVOS artėjant

Rugsėjo 7–8 d. Kėdainiai švęs 646 –ąjį gimtadienį. Dvi dienas vyksiančios šventės „Vidury Lietuvos“ metu kėdainiečius ir miesto svečius džiugins įvairių muzikos atlikėjų koncertai, sportinės rungtys ir pramogos, kuriose kiekvienas ras sau tinkamą ir mielą veiklą.

Nuo rugsėjo 3 d., pirmadienio, prasidės Sporto ir sveikatinimo savaitė „Kėdainiams 646“.

Rugsėjo 7 d., penktadienį, 18.00 val. Didžiosios Rinkos aikštės scenoje iškilmingo šventės atidarymo metu bus pagerbti Kėdainių krašto garbės piliečiai, atidarytas Kultūros istorijos festivalis RADVILIADA 2018, kurio metu susirinkusieji išvys Kauno valstybinio muzikinio teatro operą „Radvila Perkūnas“.

Rugsėjo 7 d., penktadienį, Knypavos Rinkos aikštėje, 21.30 ir 22.30 val. vyks Ugnies šou.

Rugsėjo 8-ąją, šeštadienį – antrą Kėdainių miesto šventės dieną pradėsime su tradicine tautodailininkų, ūkininkų muge, kuri veiks nuo 09.00 iki 17.00 val.

Nuo 12.00 val. Pasakų kiemas visus pakvies į organizuojamą Šeimų pasakų festivalį, kuriame netrūks vaikų ir jaunųjų atlikėjų pasirodymų, bus kuriamos ir vaidinamos pasakos, savo spektaklius–žaidimus scenoje parodys teatras „Labai teatras“ ir Kauno valstybinis lėlių teatras, o festivalio pabaigoje koncertuos Gediminas Storpirštis.

Viena iš naujienų šių metų šventėje šeštadienio dienos programoje, tai –visus entuziastus subursiantis spalvotas, pramoginis bėgimas, kuris prasidės 14.00 val. Didžiosios Rinkos aikštėje. Organizatoriai garantuoja, kad kiekvienas bėgimo dalyvis finišą pasieks puikiai nusiteikęs ir, svarbiausia, smagiai spalvotas.

17.30 val. Didžiosios Rinkos aikštėje, skambant grupės „Poliarizuoti stiklai“ dainoms, miestelėnai ir svečiai kviečiami į tradicija tapusias vaišes. Tad alkanų šventėje neturėtų likti.

Nuo 19.00 val. Didžiosios Rinkos aikštės scenoje vyks gyvo garso koncertas, kurio metu skambės Beatrich, Egidijaus Sipavičiaus, Monikos Linkytės ir Vido Bareikio dainos.

22. 00 val. dangų nušvies šventinis fejerverkas.

Visi, negalintys atvykti į šventę, koncertą tiesiogiai nuo 19.00 val. galės stebėti per LRT kultūros televizijos kanalą.

Antra naujiena šių metų šventėje – tai abu vakarus (penktadienį ir šeštadienį), nuo 21.00 iki 24.00 val., Rotušės kiemelyje vyksianti diskoteka jaunimui „Silent disco“, kurios metu kiekvienas galės klausytis sau patinkančios muzikos, nes vienu metu gros net keli didžėjai.

Tai tik dalis Kėdainių miesto šventės renginių, į kuriuos kviečiami visi kėdainiečiai ir miesto svečiai.

Organizatoriai kviečia įvairių stilių šokių kolektyvus ir folkloro kolektyvus bei tautinius ansamblius, pavienius solistus registruotis ir savo pasirodymais praturtinti miesto šventės programą.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 31 dienos www.showart.lt/leidiniai.

Šventės metu įgyvendinamas projektas jaunimui „Renkuosi Kėdainius“ kviečia dalyvauti protų mūšyje „Protų kompotas“, orientacinėse varžybose „Renkuosi Kėdainius. Architektūrinis paveldas“. Rugpjūčio 28 d. Kėdainių kultūros centre įvyks pirmasis jaunimo susitikimas su dizainere Agne Kuzmickaite, o rugsėjo 8 dieną Knypavos rinkos aikštėje bus pristatyta sukurta rūbų kolekcija „Architektūriniai posūkiai“. Jaunimo projektą „Renkuosi Kėdainius“ užbaigs motyvuojantis susitikimas su režisieriumi, aktoriumi, muzikantu ir kompozitoriumi Vidu Bareikiu.

Registracija į jaunimo projekto veiklas vyksta el. paštu rezisieriai.kedainiai@gmail.co

Tradicija tapusių sporto ir sveikatinimo renginių Kėdainiuose organizatoriai, kviečia registruotis į „Kėdainiams 646“ vakarinį dviratininkų žygį ir bėgimą. Visą reikiamą ir naudingą informaciją, registracijos formą rasite: www.kedainiai.begimotaure.lt

Šventę organizuoja Kėdainių rajono savivaldybė (www.kedainiai.lt).

Daugiau informacijos apie Kėdainių miesto šventės renginius rasite: https://bit.ly/2w2X4JT

Šventės rengėjai yra dėkingi didiesiems rėmėjams: UAB „Daumantai LT“, AB „Panevėžio energija“, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“, UAB „Laumetris“, MB „Kėdainių akmenukas“, UAB „Sakret“.

Ir rėmėjams, kurie taip pat remia šių metų šventę: AB „Kauno tiltai“, UAB „Helanas“, Kėdainių vartotojų kooperatyvas, AB „Krekenavos prekyba“, UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „Linas agro Grūdų cechas KŪB“, Kėdainių krašo ūkininkų sąjunga, UAB „Takada“, UAB „Heradas“, AB „K2 LT“, UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“, UAB „Linėja Transport“, UAB „Anis“, viešbutis-restoranas „Grėjaus namas“, portalas „kedainietis.lt“, UAB „Makveža“, UAB „Ukmergės keliai“, draudimo bendrovė BTA.

Šventės rengėjai:

Kūrybos studija SHOWART www.showart.lt

Kėdainių kultūros centras www.kedainiukulturoscentras.lt

Kėdainių krašto muziejus www.kedainiumuziejus.lt

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.158.200.60.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Muzikiniais laiškais iš praeities prisimintas žydų kultūros paveldas

Šeštadienį Daugiakultūriame centre klausytojai galėjo išgirsti retai atliekamus nepaprasto grožio ir turinio kūrinius. Balsui ir fortepijonui ...

Hibridinės grėsmės: ar tai realu ir kaip su jomis kovoti?

Kėdainių r. sav. Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje spalio 26 d. 15 val. Užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimam...