Neprarandama vilties surasti Igną Rubinską

Gruodžio 29 d. apie 20 val. išėjo iš draugų namų, esančių Dotnuvos miestelyje, į savuosius, išėjo Ignas Rubinskas, tačiau namo ir nebe sugrįžo.

Skaudžią nelaimę išgyvena vyro artimieji. Vyras neseniai sukūrė šeimą ir drauge su žmona patyrė dukrelės gimimo džiaugsmą.

Tiek visuomenė, tiek gelbėjimo tarnybos metė pajėgas ieškoti vaikino. Nuolat ieškoma upėje, kuri yra gan srauni, šukuotas mištas, pakeltas sraigtasparnis. Visuomenė, neabejingi nelaimei žmonės sujungė savo jėgas ir taip pat prisijungė prie aktyvios paieškos.

Gaila, tačiau kol kas paieškos vis dar neduoda jokių rezultatų.

Vakar Policijos pareigūnų prašymu ugniagesiai Dotnuvėlės upėje vėl vykdė vyriškio paiešką. Gelbėjimo valtimi išieškotos upės pakrantės - apie 2 kilometrai. Upė ir toliau tyli. Igno surasti nepavyko.

Po nelaimingo vakaro kinologo šuo vyro pėdsakais atsekė iki upės tilto ir čia jie dingo, tačiau versija, jog vyras galėjo nuskęsti upėje nėra vienintelė. Tikėtina, kad jis galbūt galėjo įsėsti ir į pakelės automobilį.

Sausio 1-ąją Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, narai Dotnuvos miestelyje, Tilto gatvėje, Dotnuvėlės upėje tęsė galimai nuskendusio I. R. paieškos darbus, tačiau ir šiems upėje rasti vaikino nepavyko. 17:29 val. gelbėtojai baigė paieškos darbus.

Sausio 2 dieną Policijos pareigūnai dar kartą kreipėsi į ugniagesius prašydami atnaujinti paiešką upėje. Paieška buvo vykdoma nuo 10:39 iki 13:14 min. Gaila, tačiau ir ši diena jokių rezultatų nedavė.

Sausio 3 dieną gelbėtojai paiešką atliko dar trijų kilometrų upės atkarpoje. Paieškos metu dingęs Ignas nebuvo rastas. Šiomis dienomis upė yra labai patvinusi ir srauni.

Vyro buvo ieškota ir miške. Taip pat neatmetama versija, kad vaikinas galėjo įsėsti ir į kokį nors pakelės automobilį.

Jei turite kokios nors naudingos informacijos apie dingusį Igną, prašome kuo skubiau pranešti Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 303 450 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.145.83.79.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Gausios pajėgos Kėdainių rajone ieškojo dingusios mergaitės

Jauna mergina rasta gyva

Kėdainių rajono Krakių miestelyje iš namų išėjo ir atsisveikino laišką paliko 17 metų mergina.

Rastas vyras su durtine žaizda

Kėdainiuose, P. Lukšio g., savo namuose, rastas vyro lavonas su durtine žaizda krūtinėje.