Indrė Fiodorova: "Degu ryžtu Kėdainiuose siekti dar didesnių pokyčių"

Sąraše numeris 6. Darbo partijos sąrašas 12. 

Gimiau, augau ir drauge su vyru Viktoru bei dviem mūsų atžalomis – šešerių Adomu ir dvejų Luku –gyvename gimtuosiuose Kėdainiuose. Buvau aktyvi Kėdainių „Atžalyno” vidurinės mokyklos mokinė, o 2010 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijau Edukologijos bakalauro laipsnį, mokytojo kvalifikaciją.

Studijų metais ir kurį laiką po jų gyvenau sostinėje ir ši patirtis leido kitu žvilgsniu pažvelgti į gimtąjį miestą. Gyvenimo kokybe, patogumu mes, kėdainiškiai, daugeliu atvejų esame pranašesni už vilniečius, gebame ūkiškiau tvarkytis, labiau susitelkti gimtojo miesto ir rajono labui.

Kita vertus, gyvenimo sostinėje sparta, pamatytos naujovės uždegė mane ryžtu Kėdainiuose siekti dar didesnių pokyčių. Viskas mūsų krašte yra įmanoma, tik reikia noro ir žinių, kaip pasinaudoti atitinkamais įrankiais ir juos pritaikyti mūsų rajonui, kad Kėdainiai klestėtų: daugėtų darbo vietų, gyventojų, būtų sukurta gera infrastruktūra ir komfortiškos gyvenimo bei laisvalaikio sąlygos visiems žmonėms.

Į rajono savivaldybės tarybą kandidatuoju antrą kartą. Naudodamasi proga noriu pirmiausia padėkoti kėdainiečiams, kurie tikėjo manimi ir Darbo partijos komanda 2015 metais.Džiaugiuosi, kad su aktyviomis Kėdainių krašto šeimomis, bendruomene ir visais kėdainiečiais, gausiai teikusiais prašymus ir pageidavimus dėl spręstinų klausimų, pavyko pasiekti tikrai daug.

Šiandien, jausdama Jūsų palaikymą, vėl dalyvauju rinkimuose. Manau, kad jauni – žingeidūs, darbštūs ir norintys dirbti žmonių labui – politikai vietos savivaldai yra labai reikalingi. Būtina rodyti dar didesnį dėmesį jaunimui, jaunoms šeimoms, padėti verslui, stiprinti kaimiškąsias bendruomenes, kurti orų, patogų gyvenimą vyresniesiems.

Kėdainiai – rajonas, kurį nuoširdžiai myliu ir didžiuojuosi! Vertinu tai, kas iki šiol sukurta Kėdainiuose ir manau, kad kryptingai dirbdami toliau, galime pasiekti dar daugiau. Turiu Kėdainių rajono įvaizdžio viziją, o kėdainiečių svajonė turėti modernią žiemos ir vasaros pramogų erdvę mieste, kuri pritrauktų ir turistus, jau dabar galėtų virsti realybe. 

Todėl kviečiu visus palaikyti mane ir Darbo partijos sąrašą savivaldos rinkimuose.

Sąraše numeris 6. Darbo partijos sąrašas 12. 

Su geriausiais linkėjimais Jums
Indrė Fiodorova

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Darbo partijos Kėdainių skyriaus rinkiminės kampanijos sąskaitos. UAB Interneto žinios. Užsak. nr. 1
Daugiau skaitykite: http://www.kedainietis.lt/naujienos/naujienos/darbo-partijos-komanda-pasirengusi-pateisinti-rajono-zmoniu-lukescius-18768/
Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.145.45.143.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Ministro V. Sinkevičiaus žinia Kėdainiams: rudenį bus įkurtas bendradarbystės centras „Spiečius“

Penktadienį Kėdainiuose Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės ...

Lietuvių kalbos draugijos Kėdainių Mikalojaus Daukšos skyriaus veikla bus aktyvi

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga buvo įkurtas Lietuvių kalbos draugijos Kėdainių Mikalojaus Daukšos skyrius. Žinia, šio žymaus ...