Kėdainių rajono mokinių taryba vykdė pilietiškumą skatinantį projektą „Lietuva mano širdyje“!

Kėdainių rajono mokinių taryba yra organizacija, atstovaujanti Kėdainių miesto ir rajono moksleivių interesus. Joje savanoriaujantys jaunuoliai nuoširdžiai dirba vardan savo draugų bei kolegų. Pagrindinės šios organizacijos vertybės – demokratiškumas, atvirumas ir pilietiškumas. Būtent dėl pilietiškumo skatinimo Kėdainių rajono mokinių taryba kviečia visus mūsų miesto aktyvius bei Lietuvą mylinčius kėdainiečius jaunuolius prisidėti prie vykdomo projekto „Lietuva mano širdyje“. Šis projektas vyko nuo vasario 11–osios ir tęsėsi iki kovo 11–osios dienos.

Kiekvieną pirmadienį Kėdainių rajono mokinių tarybos socialiniuose tinkluose ,,Facebook“ ir ,,Instagram“ buvo skelbiami savaitės iššūkiai. Juos įvykdžius jaunimas dalinosi nuotraukomis socialiniuose tinkluose su grota žymėmis #Lietuvamanoširdyje #lmskėdainiai ir #sugimtadieniulietuva Pirmasis iššūkis - KRMT kvietė fotografuotis su užrašu ,,Su gimtadieniu,Lietuva“. Šis iššūkis susilaukė didžiausio Kėdainių miesto bei rajono mokinių dėmesio!

Antrasis iššūkis kvietė jaunimą daryti gerus darbus, ištiesti pagalbos ranką kitam bei dalintis geromis emocijomis.

Trečiasis visus sugūžėjo į diskusiją, kurioje buvo diskutuojamas du svarbiausi klausimai – „kaip mūsų miesto moksleiviai gali prisidėti prie pilietiškumo skatinimo?“ bei „kaip KRMT kartu su mokinių savivaldomis gali tai įgyvendinti?“. Šie klausimai aktualūs netik jaunimui, tačiau ir įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi kiekvienam iš mūsų yra svarbi Tėvynė ir kiekvienas turime galimybę prisidėti prie jos ateities.

Ir paskutinis iššūkis, pats svarbiausias ir labiausiai patriotiškiausias – KRMT kvietė filmuotis ir filmuke pasidalinti mintimis, kodėl Lietuva yra mūsų širdyse ir ką man reiškia būti lietuviu. Tai yra ypač geri bei verti susimąstymo klausimai, į kuriuos turėtumėm atsakyti. Atsisėskit ir pagalvokit, ką jūs atsakytumėt į šiuos klausimus.

Kėdainių rajono mokinių taryba nuoširdžiai nori padėkoti visam Kėdainių miesto bei rajono jaunimui, kuris taip aktyviai dalyvavo iššūkiuose ir savo širdyje ugdė meilę tėvynei. Tai yra pati brangiausia meilė (po mamos), tad linki mylėti, būti patriotiškiems bei laimingiems!
Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.145.45.143.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Ministro V. Sinkevičiaus žinia Kėdainiams: rudenį bus įkurtas bendradarbystės centras „Spiečius“

Penktadienį Kėdainiuose Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės ...

Lietuvių kalbos draugijos Kėdainių Mikalojaus Daukšos skyriaus veikla bus aktyvi

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga buvo įkurtas Lietuvių kalbos draugijos Kėdainių Mikalojaus Daukšos skyrius. Žinia, šio žymaus ...