Darbo partijos sąrašas Nr. 12 – geriausias pasirinkimas Kėdainiams!

Kas ir kaip imsis spręsti rajono problemas, kurti kėdainiečių gerovę, ar būsime atviri naujoms idėjoms? Visa tai spręsis jau kovo 3-iąją savivaldos rinkimuose, kurių metu tiesiogiai rinksime ir rajono merą. 

Mes, „darbiečiai“, ne kartą įrodėme, kad esame pajėgūs pateisinti Kėdainių miesto ir rajono rinkėjų lūkesčius, todėl kovo 3 d. kviečiame palaikyti Darbo partijos sąrašą Nr. 12 ir mūsų kandidatą į rajono merus Dangirą Kačinską!

„Mes įsipareigojame veikti skaidriai ir įsiklausyti į visas nuomones. Todėl įtrauksime kraštiečių atstovus į savivaldos klausimų svarstymą, dalį savarankiškų funkcijų perduosime nevyriausybinėms organizacijoms, įdiegsime dalyvaujamąjį Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto sudarymą“, - teigia ilgametę darbo patirtį švietimo srityje turintis D. Kačinskas, šiuolaikiškai ir ūkiškai vadovaujantis Kėdainių profesinio rengimo centrui.

Darbo partijos kandidatai ryžtingai sieks įgyvendinti rinkimų programą, kuri užtikrina pradėtų darbų tęstinumą ir sprendžia aktualiausias rajono problemas. 

„Mes sieksime pritraukti naujų investicijų į Kėdainių LEZ ir rajoną, įsipareigojame išspręsti valymo įrenginių išplėtimo -rekonstrukcijos klausimą, stabdyti sąvartyno plėtrą, spręsti valymo įrenginių ir nuotekų tvarkymo problemą kaimuose, didinti lėšas kelių tvarkymo programoms ir kita“,- dalį svarbiausių darbų įvardina Darbo partijos Kėdainių skyriaus pirmininkas Juozas Gaidamavičius.

Mus vienija patirtis, savivaldos reikalų išmanymas, jaunatviškas entuziazmas, imlumas naujovėms ir ryžtas siekti teigiamų pokyčių Kėdainių mieste bei rajone. 

„Mes žinome, kaip užtikrinti kėdainiečių – šeimų, jaunimo, senjorų, neįgaliųjų, kaimo ir miesto bendruomenių – gerovę tobulinant savivaldos funkcijų vykdymą, sprendžiant sveikatos ir socialinės apsaugos, užimtumo ir verslumo, laisvalaikio klausimus“, - teigia Indrė Fiodorova, Darbo partijos kandidatė įr ajono tarybos narius.

Prie kėdainiečių gerovės neabejotinai prisidės nemokamas visuomeninis transportas,vienkartinė finansinė išmoka gimus vaikui, naujos užimtumo ir laisvalaikio erdvės šeimoms ir kiti įsipareigojimai, kuriuos atsakingai prisiimame savo programoje. 

Siekdami konstruktyvaus darbo rajono taryboje, tikimės, kad palaikysite ne tik mūsų iškeltą kandidatą į rajono merus Dangirą Kačinską, bet ir visą Darbo partijos komandą. 

Kviečiame aktyviai dalyvauti savivaldos rinkimuose ir išsirinkti tuos kandidatus, kurie geriausiai atstovaus ir gins Jūsų interesus. 

Tik nuo Jūsų aktyvumo ir pilietiškumo priklausys, ar artimiausius ketverius metus prie rajono vairo stos tinkami žmonės. Mylintys Kėdainius, ryžtingi ir atsakingi, besirūpinantys visų gyventojų gerove. Mes, su Jūsų palaikymu, įsipareigojame judėti pirmyn tik pačia geriausia Kėdainių rajonui kryptimi.  Ir mes prisiimame atsakomybę už savo žodžius!

Politinė reklama bus apmokėta iš Darbo partijos Kėdainių rajono rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. 1

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.153.135.60.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Liepos 6 d. šventiniai renginiai

Tiesime ilgiausią Lietuvos trispalvę.

Ministro V. Sinkevičiaus žinia Kėdainiams: rudenį bus įkurtas bendradarbystės centras „Spiečius“

Penktadienį Kėdainiuose Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės ...