Dangiras Kačinskas: "Priimant sprendimus svarbiausia – įsiklausyti"

Brangūs kėdainiečiai,

Esu Darbo partijos kandidatas į Kėdainių rajono savivaldybės merus. Man, kaip tikram kėdainiečiui, gimusiam, augusiam ir visą gyvenimą dirbančiam šiame krašte, tai ne tik didelė garbė, parodytas pasitikėjimas, bet ir milžiniška atsakomybė.

Tikiu, kad su Darbo partijos komanda, kandidatuojančia šiuose rinkimuose į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą,pajėgsime pateisinti kėdainiečių lūkesčius.

Beveik 20 metų dirbu vadovaujantį darbą rajono švietimo įstaigose, pastaruosius penkerius metus esu Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius. Būti sėkmingu vadovu šiais sparčių pokyčių ir iššūkių laikais –tai būti atviru naujovėms ir jas inicijuoti, dirbti komandoje, pasitikėti jos nariais ir juos gerbti. Visada laikausi žodžio, nemėgstu veidmainystės. Tokiomis savybėmis – pagarba, tolerancija – turi pasižymėti ir rajono vadovas. Svarbiausia yra žmogus – girdėti jį, įsiklausyti,priimti bendrus sprendimus ir kartu juos įgyvendinti. Ne gatvės, aikštės puošia Kėdainius, o žmonės, jų iniciatyvos, aktyvumas, bendri darbai. Tik aiškūs, išdiskutuoti, bendrai priimti, skaidrūs sprendimai turi būti įgyvendinami.Tikiu, kad Kėdainiai ne tik turi saugoti ir puoselėti turtingą istorinį,kultūrinį paveldą, bet ir būti atviri naujoms idėjoms, dinamiški. Taip mes netik išsaugosime tai, ką turime, bet ir papildysime, praplėsime.

Kartu su Darbo partijos komanda atsakingai paruošėme rinkiminę programą, kuri užtikrina pradėtų darbų tęstinumą ir siūlo naujovių sprendžiant aktualiausius klausimus.

Mes įsipareigojame veikti skaidriai ir įsiklausyti į visas nuomones. Todėl stiprinsime  bendradarbiavimą su vietos, verslo, nevyriausybinėmis, jaunimo, neįgaliųjų bei kitomis bendruomenėmis ir organizacijomis, įtraukdami jas į savivaldos klausimų svarstymą. Dalį savarankiškų funkcijų perduosime nevyriausybinėms organizacijoms, įdiegsime dalyvaujamąjį Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto sudarymą.

Įsipareigojame ne tik skatinti investicijas į Kėdainių laisvąją ekonominę zoną, bet ir lengvinti paskolų suteikimo sąlygas pradedantiesiems jauniems verslininkams, inicijuoti ir įgyvendinti jaunimo verslumo programas, pritraukti investuotojus, teikiančius viešąsias paslaugas gyventojams. Skatinsime ir remsime socialiai atsakingą bei žmones su negalia į darbo rinką integruojantį verslą, skatinsime kaimo turizmą, tradicinių kaimo verslo kūrimąsi, remsime žemės ūkį.

Mes, kaip ir Jūs, norime gyventi patogioje, švarioje, sveikoje aplinkoje. Todėl įsipareigojame išspręsti valymo įrenginių išplėtimo -rekonstrukcijos klausimą,sustabdyti sąvartyno plėtrą, išspręsti rūšiuojamojo atliekų surinkimo ir apmokėjimo už šią paslaugą klausimą. Mes įsipareigojame įrengti valymo įrenginius kaimuose ir sudaryti sąlygas pristatyti nuotekas į vietinius valymo įrenginius, didinti lėšas kelių tvarkymo programoms, spręsti sodų kelių infrastruktūros klausimą, įrengti automobilių stovėjimo aikšteles daugiabučių namų kvartaluose.

Renovuosime ikimokyklinio ugdymo įstaigas, užtikrinsime ikimokyklinių ugdymo įstaigų paslaugų prieinamumą vasaros metu, jaunimui pasiūlysime vasaros užimtumo centrą, stacionarias stovyklas, atviras jaunimo erdves. Įsipareigojame renovuoti prie mokyklų esančius stadionus, užbaigti miesto stadiono renovaciją, remti vaikų ir jaunimo sportą, o skaidrų profesionalų sportą remti tik dalyvaujant jo valdyme.

Taip pat skatinsime ir remsime iniciatyvas, siekiančias kurti naujus kultūros, turizmo bei kt. traukos centrus mieste ir rajone, bendruomenių kultūrines iniciatyvas.

Didelį dėmesį programoje skiriame socialinės ir sveikatos apsaugos sritims. Mes išlaikysime optimalų, kokybiškas paslaugas teikiantį sveikatos priežiūros tinklą, plėsime pagalbos ir globos įstaigų senjorams tinklą. Įsipareigojame išplėsti ir suremontuoti Kėdainių ligoninės skubios pagalbos - priėmimo skyrių. Taip pat suteikti 100 procentų nemokamas viešojo transporto paslaugas savivaldybės gyventojams, turintiems teisę pagal Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymą – moksleiviams, asmenims virš 70 metų, pasipriešinimo ir nepriklausomybės kovų dalyviams, neįgaliesiems, sulaukusiems pensinio amžiaus, skirsime vienkartinę finansinę išmoką gimus vaikui.

Tai – tik dalis darbų ir priemonių, kurias esame numatę savo programoje. Esu įsitikinęs, kad kartu galime nuveikti daug darbų dėl visų Kėdainių miesto ir rajono gyventojų gerovės. Todėl tikiuosi Jūsų aktyvaus dalyvavimo ir palaikymo kovo 3 dieną vyksiančiuose rinkimuose į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą.

Biografija 

Gimiau 1964 m. vasario 8 d. Pamiškio kaime, Kėdainių rajone. Mokiausi Dotnuvos vidurinėje mokykloje, o Marijampolės pedagoginėje mokykloje įgijau pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją.

1993 m. baigiau Šiaulių pedagoginį institutą. Praėjusiais metais baigiau magistro studijas Klaipėdos universitete ir įgijau andragogo kvalifikaciją.

1983–1999 m. dirbau Kėdainių M. Daukšos vidurinėje mokykloje pradinių klasių mokytoju, 2000–2006 m. šioje mokykloje dirbau direktoriumi. 2001–2013 m. vadovavau Kėdainių suaugusiųjų mokymo centrui, vėliau – Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrui. Nuo 2014-ųjų dirbu Kėdainių profesinio rengimo centre direktoriumi.

Aktyviai dalyvauju Kėdainių ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo organizacijų veikloje, esu vadybos ekspertas, o nuo 2017 m. esu Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos valdybos narys.

Nuo 2016 m. esu Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys. 

Sąraše numeris 1. Darbo partijos sąrašas 12. 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Darbo partijos Kėdainių skyriaus rinkiminės kampanijos sąskaitos. UAB Interneto žinios. Užsak. nr. 1

Daugiau skaitykite:
http://www.kedainietis.lt/naujienos/naujienos/darbo-partijos-komanda-pasirengusi-pateisinti-rajono-zmoniu-lukescius-18768/
Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.153.135.60.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Liepos 6 d. šventiniai renginiai

Tiesime ilgiausią Lietuvos trispalvę.

Ministro V. Sinkevičiaus žinia Kėdainiams: rudenį bus įkurtas bendradarbystės centras „Spiečius“

Penktadienį Kėdainiuose Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės ...