Valentinas Tamulis: būtina keisti bendrabučių situaciją

Balandžio 23 d. naujasis rajono meras Valentinas Tamulis kartu su l. e. administracijos direktoriaus pareigas Kristina Kemešiene, savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūrate Blinstrubaite bei Statybos ir turto skyriaus vedėja Audrone Naujaliene lankėsi Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Melioratorių g. 2. Naujasis meras V. Tamulis patikino, kad yra svarstoma galimybė tvarkyti bendrabučio elektros instaliaciją ir įrengti naujas dušų patalpas.

Savivaldybės ir socialiniai būstai remontuojami skiriant lėšas pagal Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintą lėšų skyrimo už savivaldybės butų ir kitų bendrojo naudingojo ploto daliai tenkančių išlaidų atliekant remonto darbus bendro naudojimo objektuose tvarką ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytą biudžeto lėšų skyrimo  savivaldybės  gyvenamosioms patalpoms remontuoti komisijos sprendimus.

Kasmet savivaldybė skiria lėšų ir palaipsniui remontuoja individualias bendrabučio gyvenamąsias patalpas ir bendro naudojimo objektus. Iš viso per pastaruosius metus langų keitimui skirta apie 20 tūkst. eurų, remonto darbams – apie 40 tūkst. eurų.

Socialinės paramos skyriaus duomenimis, šiuo metu Melioratorių g. 2 bendrabutyje yra 25 patalpos. Iš jų gyvena – 22 nuomininkai, iš kurių 8 laukia socialinio būsto, o 18 yra įsiskolinę.

2016 m. po ištikto gaisro Melioratorių g. 2 bendrabučio vidaus darbams skirta apie 20 tūkst. eurų. Įrengta – pagal gyventojų prašymą – telefonspynė už 1,5 tūkst. eurų.

Per 2016–2018 metus patenkinti apytiksliai 10 prašymų pakeisti Melioratorių g. 2 langus bendrabučio patalpose.

2018 metais langai pakeisti 6 pareiškėjams, gyvenantiems Melioratorių g. 2 name, patenkinti gyventojų individualūs prašymai dėl durų keitimo kambariuose. Vien per 2018 m. Melioratorių g. 2 bendrabučio remontui skirta apie 2,5 tūkst. eurų.

Per pastaruosius penkerius metus iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto Melioratorių g. 2 bendrabučiui skirta apie 35 tūkst. eurų. Šiuo metu gyventojų skola už nuomojamą būstą yra 2 tūkst. eurų.Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.242.193.41.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Tęsiasi XII šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ kėdainiečių startai

Jau finišavo XII šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ Kėdainių rajono seniūnijų stalo teniso, krepšinio 3x3, šachmatų ir strė...

Suskaičiuotas 2019 metų valstybinių brandos egzaminų rezultatų derlius

Nacionalinis egzaminų centras jau paskelbė šių metų pagrindinės sesijos valstybinių brandos egzaminų – lietuvių kalbos ir literatūros, mat...