Tvarkomas Šingalių kaimo kelias

Pagaliau bus asfaltuojama Josvainių seniūnijos Šingalių kaimo pagrindinė gatvė, iki šiol buvusi molingu ir beveik neišvažiuojamu lauko keliu. Po derybų ir visų sutelktų pastangų  pasiektas rezultatas - kelias yra ruošiamas asfaltavimui.

Šis kelias buvo seniai neišspręsta ir gana pastrigusi vietos gyventojų ir verslo problema. Poreikis asfaltuoti Lauko gatvę buvo dar prieš penkerius metus. Labiausiai to kelio reikėjo bendrovei „Agrošiltnamiai“, kuri investavo 5 mln. eurų į modernų verslą, sukūrė 50 darbo vietų ir dar nori plėstis bei toliau vystyti savo verslą. Netoliese yra ir ūkininkų ūkiai bei, žinoma, gyvena žmonės. Įmonė nenutrūkstamai veikia visus metus, todėl šiuolaikinio kelio reikia visiems. Juo naudosis bendrovę „Agrošiltanamiai“ aptarnaujančios Lietuvos ir užsienio įmonės bei ten esančių ūkių darbininkai ir partneriai ir, žinoma, patys gyventojai.

Kėdainių rajono savivaldybė dėjo pastangas dėl šio kelio asfaltavimo. Dėl lėšų skyrimo rajono meras Valentinas Tamulis tarpininkavo ir kreipėsi į LR susisiekimo ministeriją bei įrodinėjo jo būtinumą verslo plėtrai kaime. „Stengiamės palengvinti verslui sąlygas kur tik galime. Rūpinomės ir šiuo keliu, ir į kitus prašymus atsižvelgiame. Nauja įmonė Laisvojoje ekonominėje zonoje prašė įrengti stotelę darbuotojams ir tą darome, kad tik mūsų rajone kurtųsi verslai ir galėtų dirbti žmonės naujose įmonėse, gauti atlyginimus ir užsidirbti sau bei šeimai“, − sakė rajono meras Valentinas Tamulis. Lėšos buvo paskirtos šiais metais iš specialiaus ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimui priemonių plano. Jos buvo skirstomos būtent keliams su žvyro danga asfaltuoti ir šio kelio asfaltavimui buvo skirta daugiau kaip 142 tūkst. eurų. Tiek ir užtenka šiai gatvei kaip reikiant sutvarkyti.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis aukščiausiu lygmeniu kelia  rajono kelių asfaltavimo problemas. Dėl Kėdainių krašto kelių būklės ir susikaupusių problemų meras nuolat bendradarbiauja su klausimus sprendžiančiomis įstaigomis LR susisiekimo ministerija  ir Lietuvos automobilių kelių direkcija. Dėl rajono žvyrkelių asfaltavimo meras Valentinas Tamulis išsakė savo nuomonę ir Kauno regiono merų susitikime su LR Prezidentu Gitanu Nausėda.  Dar vienas svarbus klausimas − J. Basanavičius  bei Gedimino gatvių perėmimas. Dabar jos priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Šiuo metu yra ruošiama ir baigiama derinti bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią gatvės turėtų būti sutvarkytos ir perduotos Kėdainių rajono savivaldybės žinion. Taip pat ruošiamasi Krakių miestelio centrinės gatvės rekonstrukcijai.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.236.187.155.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kėdainiuose - nauja šeimos gydytoja

VšĮ Kėdainių PSPC pristato naują šeimos gydytoją, pradėjusią darbą nuo birželio 1 dienos. Gydytoja Alma Kelevišiūtė-Ivanova važinės i...

Smėlis užterštas neidentifikuotais nematodų kiaušiniais

Paplūdimių smėlis dėl žmogui patogeninių helmintų ir jų kiaušinėlių tiriamas prieš maudymosi sezoną ir kas mėnesį viso maudymosi sezon...