Trileris Kaune baig?si „Žalgirio“ išsigelb?jimu prieš C. Collinso vedam? „Nev?ž?“

Kauno „Žalgiris“ buvo arti antrojo pralaim?jimo „Betsafe–LKL“ pirmenyb?se per paskutines tris rungtynes, ta?iau Lietuvos ?empionams pavyko išsigelb?ti prieš K?daini? „Nev?ž?“.

Chauncey Collinsas ir Adonte Parkeris kartu peln? 51 tašk?, ta?iau „Žalgiris“ vis tiek sugeb?jo palaužti „Nev?ž?“ 82:79.

„Žalgiris“ rungtynes prad?jo kur kas geriau ir iškart prad?jo b?gti nuo varžov? bei ?gijo dviženkl? pranašum? (18:8).

Nors „Nev?žis“ dar prieš pirmojo ketvir?io pabaig? priart?jo prie varžov? (18:24), antrajame k?linyje kaunie?iai ir v?l band? atitolti – 31:23. Vis d?lto „Nev?žis“ pasiduoti nesiruoš? ir ? ilg?j? pertrauk? iš?jo turint vos dviej? tašk? deficit? (36:38).

Negana to, ?pus?jus tre?iajam k?liniui sve?iai iš K?daini? sugeb?jo ir išsiveržti ? priek? – 51:50. Iniciatyv? v?liau prarad?s „Nev?žis“ k?lin? užbaig? besivejan?i?j? vaidmenyje, ta?iau vis tiek sugeb?jo kibti ? atlapus „Žalgiriui“.

„Nev?žis“ tre?i?j? k?lin? užbaig? tritaškiu su sirena ir po 24-ojo C. Collinso taško komandas skyr? tik trys taškai (61:64). Negana to, sve?iai iš K?daini? ketvirt?j? k?lin? prad?jo spurtu 7:0 ir išsiverž? ? priek? – 68:64.

?sp?dingi A. Parkerio ir C. Collinso metimai ir toliau neleido kaunie?iams susigr?žinti iniciatyvos, o likus žaisti tris minutes „Nev?žis“ pirmavo 74:71.

Vis d?lto likus žaisti kiek daugiau negu minutei Aaronas White‘as baud? metimais persv?r? rezultat? „Žalgirio“ naudai, o Brandonas Daviesas j? dar ir padidino (80:77).

Nors po minut?s pertrauk?l?s A. Parkeris pramet? iš toli, Gabrielius Mald?nas per?m? kamuol? likus 20 sekundži?, o „Nev?žis“ tur?jo dar vien? galimyb? išsigelb?ti. Specialiai prasiženg?s Marius Grigonis užsidirbo nesportin? pražang?, o A. Parkeris sumažino deficit? iki minimumo (79:80).

Vis d?lto lemiamoje atakoje C. Collinsas ?sir?ž? ? B. Davies?, užsidirbo pražang? puolime ir prarado galimyb? persverti rezultat?.

Kitoje aikšt?s pus?je Edgaras Ulanovas pataik? abu baudos metimus (82:79), o k?dainiškiams liko 5 sekund?s išsigelb?ti. Vis d?lto per jas „Nev?žis“ tašk? pelnyti nesugeb?jo.

C. Collinsas sužaid? rezultatyviausias rungtynes Lietuvoje, peln? 29 taškus ir surinko 30 naudingumo bal?. Jam puikiai talkin?s A. Parkeris prid?jo 22.

„Žalgirio“ gretose iniciatyvos ?m?si 16 tašk? peln?s A. White‘as ir Derrickas Waltonas. ?žaid?jas peln? 10 tašk?.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.141.47.221.