Susitikimas tarp "Kauno" ir K?daini? "Nev?žio" ekip? baig?si netik?tu kaunie?i? triumfu

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikimas tarp Kauno” ir K?daini? “Nev?žio” ekip? baig?si netik?tu kaunie?i? triumfu, kai po Josuetl Rea dublio “Kaunas” 4:3 (2:3) ?veik? K?daini? futbolininkus.

Pirmieji ? priek? išsiverž? aikšt?s šeimininkai, kai 18–?j? minut? kamuol? ? “Nev?žio” vartus pasiunt? Kristijonas Gedgaudas – 1:0. Ilgai netruko laukti ir sve?i? atsako, per devynias rungtyni? minutes kamuolys ? kaunie?i? vart? tinkl? krito tris kartus. 21–?j? minut? tiksliu sm?gi? pasižym?jo ir rungtyni? rezultat? išlygino Aivaras Lyberis, 26–?j? Nerijus Kestenis rezultat? persv?r? ekipai naudinga linkme, o 29–?j? minut? “Nev?žio” pranašum? užvirtino Evaldo K?gio sm?gis. Vis tik “Kauno” ekipa buvo nusiteikusi karingai ir nusileisti neketino. K?liniui einant ? pabaig?, 38–?j? minut? rezultat? sušvelninti pavyko “Kauno” saugui Tomui Rakauskui – 2:3.

Antrajame k?linyje ekipoms rezultatyvias progas kurti sek?si gan sunkiai, o sukurt? atak? metu kamuolys vart? tinklo nepasiekdavo. Kai atrod?, jog rungtyni? baigtis aiški, intrig? sugr?žino 89–?j? minut? Josuetl Rea pelnytas ?vartis, po kurio rezultatas tapo lygus – 3:3. O jau po keleto akimirk? prid?to laiko metu Josuetl Rea pasižym?jo dubliu savo ekipai iškovodamas taip ilgai laukt? pergal?. Pasibaigus rungtyni? laikui rezultatu – 4:3 pergal? ir tris taškus ?siraš? “Kauno” futbolininkai.

Rungtyni? statistika

Kauno “Kaunas” – K?daini? “Nev?žis” 4:3 (2:3)
NFA stadionas: 120 ži?rov?
?var?iai: 18 min. Kristijonas Gedgaudas (0:1), 21 min. Aivaras Lyberis (1:1), 26 min. Nerijus Kestenis (1:2), 29 min. Evaldas Kugys (1:3), 38 min. Tomas Rakauskas (2:3), 89 min. Josuetl Rea (3:3), 90+1 min. Josuetl Rea (4:3).
?sp?jimai: 7 min. Martynas Juknevi?ius – geltona kortel? (“Nev?žis”), 41 min. Andrius Petraška – geltona kortel? (“Kaunas”), 68 min. Domantas Nebilevi?ius – geltona kortel? (“Nev?žis”).

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.191.234.191.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.