Rengiame Kėdainių rajono strateginį plėtros planą iki 2030 metų

Rajono valdžios atstovai, savivaldybės ekspertai, viešųjų įstaigų, verslo, bendruomeninių ir jaunimo organizacijų atstovai, dalyvaudami karštose, bet įkvepiančiose diskusijose ieškojo rajono išskirtinumo, specifiškumo, teikė idėjas darniai ir sėkmingai rajono plėtrai, dalinosi įžvalgomis, kokie Kėdainiai turėtų būti 2030 metais, bei suformavo 4 galimus rajono vizijos variantus:

- Kėdainiai – Lietuvos geografinis centras, garsus daugiakultūriu paveldu ir išvystytu turizmu, inovatyvios pramonės bei klestinčio žemės ūkio kraštas, kuriame gyvena išmani bendruomenė, vystanti kultūrines ir kūrybines industrijas.

- Kėdainių rajonas – klestintis Vidurio Lietuvos inovatyvus žemės ūkio ir pramonės centras, išmaniai naudojantis praeities kartų duotybes.

Kraštas, kurį turėtų pamatyti kiekvienas Lietuvos, Europos ir pasaulio pilietis, siekiantis pajusti džiaugsmą aukštos kultūros festivaliuose ir mugėse, pamatyti daugiakultūrį paveldą.

Čia kiekvienam gyventojui garantuojamas didžiausias socialinis saugumas, užtikrinantis aukščiausią šalyje gyvenimo kokybę.

- Kėdainiai – e-Lietuvos centras su klestinčia sumania pramone ir logistika, derančiu ir tausojančiu krašto aplinką žemės ūkiu, išsiskiriantis unikaliu senamiesčiu bei daugiakultūriu paveldu.

- Kėdainiai – sumanios pramonės ir logistikos, inovatyvaus žemės ūkio, patrauklaus turizmo ir darnios aplinkos kraštas su Radvilų miestu Lietuvos centre.

Dabar kreipiamės į Jus, mieli gyventojai! Kviečiame aktyviai įsitraukti į naujos Kėdainių rajono vizijos rinkimą bei nuspręsti, kokiame rajone gyvensime 2030 metais. Kurkime ateitį kartu!

Savo nuomonę galite išreikšti internetinėje apklausoje  http://enketo.lt/limesurvey3/index.php/249637/lang-lt  gegužės 16–23 dienomis.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Nusiskundimai dėl triukšmo nesiliauja jau antrus metus

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai pateikė gautas iš gyventojų pastabas dėl triukšmo senamiestyje įsikūrusio baro „Kokteilių namai“ d...

Mokslas ir verslas: šiaudai – vertinga bei naudinga žaliava

Birželio 20 d. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Žemdirbystės institute įvyko konferencija „Tvarus ir pelningas šiaudų pan...