Rajono mero S. Grinkevičiaus padėka Kėdainių miesto šventės organizatoriams ir rėmėjams

Rugsėjo 7–8-ąją Kėdainiai šventė 646-ąjį gimtadienį. Daugelyje kultūros ir sporto renginių apsilankė mūsų krašto gyventojai, svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Graži, spalvinga ir turtinga renginiais bei naujais sumanymais šventė nebūtų taip sėkmingai pavykusi, jeigu ne šventės VIDURY LIETUVOS organizatoriai, rengėjai, rėmėjai, policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai, meno kolektyvai ir atlikėjai.

Dėkoju šventę organizavusiems ir rengusiems Kėdainių rajono miesto savivaldybės administracijos vadovams, skyrių vedėjams, jų pavaduotojams ir specialistams, kūrybos studijai „Showart“, Kėdainių kultūros centro, Kėdainių krašto muziejaus, Kėdainių sporto centro, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos darbuotojams.

Dėkoju ir kitiems, prisidėjusiems, kad miesto šventė būtų gražesnė ir įdomesnė – Kėdainių dekanato dekanato šv. Juozapo bažnyčiai, Kėdainių rajono meno mėgėjų kolektyvams ir pavieniams atlikėjams, rajono bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokykloms, VšĮ „Laiptai į viltį“, Janinos Monkutės-Marks muziejui-galerijai, Kėdainių profesinio rengimo centrui, Kėdainių menininkų ir kūrėjų sambūriui, Kėdainių baikerių klubo „Born Again MCC“, Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studijai „Polėkis“, Šviesiosios gimnazijos ir Biržų V. Jakubėno muzikos mokyklos kolektyvams ir atlikėjams, Truskavos seniūnijai, šventės savanoriams.

Už finansinę paramą šventės renginiams nuoširdžiai dėkoju rėmėjams – bendrovėms: „Panevėžio energija“, „Daumantai LT“, „Nordic Sugar Kėdainiai“, „LTP Texdan“, „Maxima“, „Laumetris“, „Kėdainių akmenukas“, „Helanas“, „Krekenavos agrofirma“, „Dotnuva Baltic“, K2 LT, „Kauno tiltai“, „Sakret“, „Linas agro Grūdų centras KŪB, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas, „Takada“, „Heradas“, „Moki – Veži“, „Linėja Transport“, „Anis“, „Vilniaus duona“, Kėdainių krovimo aikštelė, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungai, Indrei ir Viktorai Fiodorovams, Kvedarų ūkis, viešbučiui-restoranui „Grėjaus namas“, draudimo bendrovei BTA.

Taip pat dėkoju Lietuvos kultūros tarybai už kasmetinę paramą kultūros istorijos festivaliui „Radviliada“.

Už saugumą miesto šventės metu nuoširdžiai dėkoju Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams, Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikams, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams.

Kėdainių miesto seniūnijai tariu ačiū už miesto sutvarkymą, švaros palaikymą renginių metu ir po jų.

Taip pat dėkoju visiems informaciniams šventės rėmėjams – LRT, laikraščiams „Kėdainių mugė“, „Rinkos aikštė“, kabelinei televizijai „Balticum“, interneto svetainėms www.15 min.lt, www.kedainietis.lt, www.kaunodiena.lt, www.manokedainiai.lt, radijo stotims „Tau“ ir „Kelyje“.

Nuoširdžiausius padėkos žodžius tariu ypatingiems svečiams – Izraelio valstybės nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Lietuvai Amirui Maimonui, Sakartvelo ambasados vyriausiajam patarėjui Giorgi Tchelidze ir konsului Levan Ghvachliani, užsienio šalių delegacijoms, taip pat Seimo ir rajono tarybos nariams bei visiems kėdainiečiams ir svečiams, kad buvote kartu su mumis.

Tikiuosi, kad ateityje mūsų miesto gimtadieniai bus bendruomeniškumo pavyzdys.

Visiems dėkoju už geranoriškumą, pastangas ir pasiaukojimą!

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius 

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.232.147.215.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Per dvi savaites – daugiau nei šimtas saugaus darbo pamokų

Minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – balandžio 28-ąją – Valstybinė darbo inspekcija (VDI) jau tryliktus metus organiz...

Gegužės mėnesį – 4,5 mln. eurų parama gyventojams, planuojantiems įsirengti saulės elektrines

Balandžio 18 d. energetikos ministras pasirašė įsakymą, kuriuo skiriama parama nedidelių, iki 10 kilovatų (kW) galios saulės elektrinių įsir...