Posėdyje prisiekė nauja Tarybos narė ir suformuota savivaldybės administracijos komanda

Gegužės 17 dieną vykusiame Tarybos posėdyje ne tik buvo priimti svarbūs gyventojams sprendimai. Posėdyje priesaiką davė nauja narė Aušra Nesterovienė. Taip pat paskirti du savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai – didelę patirtį viešojo administravimo srityje turintis Gintautas Muznikas ir Šėtos seniūnė Danutė Mykolaitienė.

Suformuota savivaldybės administracijos direktoriaus komanda

Vienas iš savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų – paskirtas kėdainietis G. Muznikas. Jis darbą pradės birželio 5 dieną. G. Muznikas bus atsakingas už viešųjų pirkimų, biudžeto, finansų, architektūros, bendrųjų reikalų, žemės ūkio ir aplinkosaugos sritis.

Nuo 2016-ųjų iki šiol G. Muznikas AB Kauno energija užėmė Finansų departamento direktoriaus pareigas.

2002–2016 metais buvo Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotojas.

O 1999–2002 metais buvo Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių skyriaus vedėjas.

1995–1998 metais Kėdainių rajono valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių rajono VMI viršininkas.

1995 sausio–gruodžio laikotarpiu Kėdainių rajono valstybinės mokesčių inspekcijos Mokesčių išieškojimo ir prevencijos skyriaus viršininkas.

1992–1995 metais užėmė Kėdainių rajono valstybinės mokesčių inspekcijos vyr. inspektoriaus pareigas.

G. Muznikas, 1983–1988 metais baigęs Lietuvos žemės ūkio akademiją (magistras), turi ilgametę darbo patirtį viešojo administravimo srityje, stiprius bendradarbiavimo įgūdžius.

Taip pat savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja paskirta Šėtos seniūnė D. Mykolaitienė. Ji dirbti pradės nuo gegužės 27 dienos. Kuruos švietimo, kultūros, sporto, civilinės metrikacijos, archyvo, viešosios tvarkos ir socialinės paramos sritis.

2003 metais Lietuvos teisės universitete D. Mykolaitienė baigė Teisės bakalauro studijas. O 2005 metais Mykolo Romerio universitete – Teisės magistrą.

2000–2008 metais užėmė Kėdainių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkės pareigas. O 2008–2017 metais – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkės.

Nuo 2017-ųjų iki dabar D. Mykolaitienė – Šėtos seniūnijos seniūnė, valstybės tarnyboje dirbanti jau 26 metus.

Nauja Tarybos narė – Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėja

A. Nesterovienė rajono tarybos nare tapo vietoje Arūno Kacevičiaus, kuris nario mandato atsisakė po pasiūlymo tapti Administracijos direktoriumi.

1998–2000 metais naujoji tarybos narė Vytauto Didžiojo universitete baigė magistrantūros Andragogikos studijų programą. Prieš tai yra 1991–1994 metų Lietuvos mokytojų perkvalifikacijos instituto prie Vilniaus pedagoginio instituto absolventė (anglų kalbos mokytoja).

1985–1990 metais Kauno politechnikos institute A. Nesterovienė baigė Inžinerijos ir mechanikos bakalauro studijas.

A. Nesterovienė turi didelę patirtį švietimo srityje. 1990–1995 metais buvo Kėdainių rajono Pajieslio pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja.

2010 metų sausio–liepos mėnesiais – Kėdainių suaugusiųjų mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nuo 1995 metų iki dabar yra Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė, o nuo 2016 metų iki dabar – Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėja.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Nusiskundimai dėl triukšmo nesiliauja jau antrus metus

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai pateikė gautas iš gyventojų pastabas dėl triukšmo senamiestyje įsikūrusio baro „Kokteilių namai“ d...

Mokslas ir verslas: šiaudai – vertinga bei naudinga žaliava

Birželio 20 d. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Žemdirbystės institute įvyko konferencija „Tvarus ir pelningas šiaudų pan...