Paskelbti brandos egzaminų sesijos rezultatai

Rugpjūčio 5 d. Nacionalinė švietimo agentūra paskelbė visų brandos egzaminų rezultatus. Itin džiugina užsienio kalbos (anglų) egzamino rezultatai. Iš 279 savivaldybėje laikiusiųjų anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą 6 proc. kandidatų gavo šimto balų įvertinimus (Šviesiojoje gimnazijoje – 10, „Atžalyno“ gimnazijoje – 4 ir po vieną šimtuką nukeliavo į Josvainių ir Šėtos gimnazijas). Neišlaikiusiųjų šio egzamino savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose nėra. Vidutinis išlaikymo balas – 70,94 (šalyje – 70,4).

Matematikos valstybinį brandos egzaminą laikė 220 savivaldybės kandidatų. Egzaminą išlaikė 69,55 proc. kandidatų (šalyje – 67,61 proc.). Tai rodo vis prastėjančius matematikos mokslo rezultatus. Bet turime ir du šimtukus, kuriuos uždirbo Šviesiosios gimnazijos mokiniai. Vidutinis balas visų laikiusiųjų šį egzaminą tik 26,16 (šalyje – 26,72). Praėjusiais metais vidutinis balas mūsų savivaldybės abiturientų buvo 35.

Istorijos valstybinį brandos egzaminą laikė 114 kandidatų. Neišlaikiusiųjų neturime. Neturime ir kandidatų, kurių žinios iš istorijos būtų įvertintos šimtuku. Vidutinis šio egzamino išlaikymo balas 55,12 (šalyje – 53,81). Daugiausia mokinių šį egzaminą išlaikė pagrindiniu lygiu, t. y., 76 proc. laikiusiųjų įvertinta 36−85 balais.

Džiugina ir biologijos egzamino rezultatai. Jį laikė 98 kandidatai, neišlaikiusiųjų nėra, o šimto balų įvertinimus gavo net trys abiturientai ( 2 – iš „Atžalyno“ gimnazijos ir 1 iš šviesiosios gimnazijos). Vidutinis išlaikymo balas 59,29, aukštesnis nei šalies – 54,96. Biologijos dalyko egzamino pasiekimų lygis – pagrindinis, net 58 proc. kandidatų žinios įvertintos 36-85 balais.

Smagu, kad šimtukų aruodą papildė ir kandidatas iš šviesiosios gimnazijos. Jo žinios iš geografijos buvo įvertintos 100 balų. Neišlaikiusiųjų nėra. Šį egzaminą laikė tik 22 mokiniai. Vidutinis išlaikymo balas nėra aukštas, 48,86 (šalies – 47,17). Pasiekimų lygis yra patenkinamas.

Informacinių technologijų egzaminą laikė 43 kandidatai, išlaikė 97,67 proc. kandidatų. Šimto balų įvertinimo negavo nei vienas kandidatas ir išlaikymo balas 46 (kaip ir šalies).

Chemijos valstybinį brandos egzaminą laikė 29 savivaldybės kandidatai. Visi išlaikė šį egzaminą ir daugiausia pagrindiniu lygiu (65,52 proc. laikiusiųjų įvertinta 36-85 balais). Vidutinis balas – 59.

Fizikos egzaminą laikė 34 kandidatai, visi išlaikė. Vidutinis išlaikymo balas 50,15 (šalyje – 46,39).

Užsienio kalbos (rusų) laikė 5 kandidatai, išlaikė 100 proc. Vidutinis išlaikymo balas – 77,8.

Taigi, šįmet mūsų mokiniai nudžiugino net 30 šimto balų įvertinimais (praėjusiais metais buvo 20).

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.208.202.194.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kėdainių PSPC gauta mokama sezoninio gripo vakcina

VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre ir rajono ambulatorijose pradėtas skiepijimas mokama keturvalente gripo vakcina „Influvac ...

Meras siekia išspręsti kelių tvarkymo problemas

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis aukščiausiu lygmeniu kelia rajono kelių asfaltavimo problemas. Dėl Kėdainių krašto kel...