Nusiskundimai dėl triukšmo nesiliauja jau antrus metus

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai pateikė gautas iš gyventojų pastabas dėl triukšmo senamiestyje įsikūrusio baro „Kokteilių namai“ direktorei.

Nusiskundimai dėl triukšmo nesiliauja jau antrus metus. Nuo baro atsidarymo praėjusių metų pavasarį policijoje yra užregistruotas jau 21 pareiškimas dėl triukšmo senamiesčio gatvėse po vidurnakčio. Gyventojai per priėmimą skundžiais ir rajono vadovams, dėl to buvo inicijuotas susitikimas problemai patarti.  Baras veikia iki antros valandos nakties. 

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Mykolaitienė priminė Kokteilių namų direktorei  galiojančios LR Alkoholio kontrolės įstatymo 18 straipsnio nuostatą dėl sankcijų kurias gali taikyti savivaldybė. Pagal ją Savivaldybių tarybos, siekdamos užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą ir įvertinusios prekybos alkoholiniais gėrimais vietą, gyventojų, bendrijų, bendruomenių ar jų atstovų, asociacijų ar kitų institucijų raštu pareikštą nuomonę, policijos komisariatų pasiūlymus, turi teisę riboti laiką, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais, nustatyti vietas ir (ar) teritorijas, kuriose draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais, neišduoti licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. 

Administracijos direktorius Arūnas Kacevičius teiravosi kaip ieškoma priemonių baro lankytojų elgesiui gatvėje užtikrinti, kad nenukentėtų senamiesčio gyventojų saugumas.   

Rajono meras Valentinas Tamulis įpareigojo stengtis išspręsti nevaldomo triukšmo problemą savo pajėgumais ir visomis įmanomomis priemonėmis. Buvo pasiūlyta samdyti ir apsaugos tarnybą. Jeigu nebus pokyčių, o skundai nesiliaus rajono vadovai pažadėjo imtis įstatymais numatytų priemonių.

www.kedainiai.lt 

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.196.116.3.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Informacija šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia

Jei auginate vaiką su sunkia negalia, dėl būsto pritaikymo galite kreiptis su prašymu į Kėdainių bendruomenės socialinį centrą (P. Lukšio g...

Delfinų terapija pakeitė gyvenimą

Autizmo sutrikimą turinčius vaikus auginantys tėvai kasdien susiduria su naujais iššūkiais. Tačiau kiekvienas net ir labai mažas žingsnis į ...