Mokslo metų baigimo diena „Mano sėkmės“

Šią smagiausią mokslo metų dieną pradėjome valanda su klasės auklėtoju, kurios metu mokiniai pasidalino savo džiaugsmais bei sėkmėmis ir žadėjo dar labiau „pasitempę“ sugrįžti rugsėjį. Tik dešimtokus šis rugsėjis pasitiks jau kitose erdvėse…

Pabendravę su auklėtojais mokiniai patraukė į aktų salę, kur juos pasitiko gitaros virtuozas Simonas Bušma, kuris mielai sutiko pravesti edukacinį klasikinės gitaros muzikos koncertą. Jo repertuarą sudarė skirtingų meninių epochų bei kompozitorių sukurti kūriniai. Visi susižavėję klausėsi, diskutavo. Mus pakylėjo gitaros skambesys, o mūsų svečią – gausūs aplodismentai.

Ir štai, atėjo ilgai laukta akimirka – pirmokų vedami, skambant varpelių melodijai, į salę įžengė dešimtokai. Šioje šventėje didžiausia garbė atiteko jiems. Pirmokai deklamavo eilėraštukus, o mokytojos Vaida Vėlienė ir Gintarė Ivaškevičiūtė-Dirdė dešimtokų praleistus metus mokykloje palygino su traukiniu, kuomet kasmet mokiniai įsėsdavo vis į kitą vagoną, taip sutikdami vis naujus draugus, mokytojus ir pasisemdami vis naujų žinių.

Po šių širdžiai malonių žodžių mokyklos direktorė Rita Karnilavičienė visiems dešimtokams įteikė pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus ir palinkėjo sėkmingo kelio ateityje.

Dešimtokai taip pat nenusileido ir nuoširdžiai padėkojo juos žinių link vedusiems mokytojams. Neliko nepaminėti ir mokyklos aštuntokai, kuriems direktorė įteikė pagrindinio ugdymo programos I dalies pažymėjimus. Juos gražiais žodžiais paminėjo ne tik mokytojos Vaida ir Gintarė, bet ir būsimi aštuntokai Mantas ir Šarūnas Didykai.

Tačiau, kokia būtų mokslo metų baigimo diena, jei nebūtų paminėti ir apdovanoti padėkomis visi 5-10 klasių mokiniai, kurie mokslo metus baigė puikiai ar labai gerai, dalyvavo ar net laimėjo įvairiuose konkursuose, olimpiadose, varžybose. Juk kiekvienas nori pasidžiaugti savo sėkme! Net ir mokytojai, kurie taip pat buvo nepamiršti ir maloniai nustebinti.

Skambant išleistuvių melodijai, visi gražiai atsisveikino bei pasižadėjo vėl susitikti rugsėjį. O galiausiai, renginį vainikavo dešimtokų pasodintas atminimo medelis.

Tikybos vyr. mokytoja Vaida Vėlienė

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.196.116.3.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Informacija šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia

Jei auginate vaiką su sunkia negalia, dėl būsto pritaikymo galite kreiptis su prašymu į Kėdainių bendruomenės socialinį centrą (P. Lukšio g...

Delfinų terapija pakeitė gyvenimą

Autizmo sutrikimą turinčius vaikus auginantys tėvai kasdien susiduria su naujais iššūkiais. Tačiau kiekvienas net ir labai mažas žingsnis į ...