Metų mokytojas – Josvainių gimnazijos istorijos mokytojas V. Grišinas

Spalio 5-ąją, minint Tarptautinę mokytojų dieną, išrinktas dvyliktasis Kėdainių rajono Metų mokytojas. Šiemet garbingas titulas skirtas Josvainių gimnazijos istorijos mokytojui Vaidui Grišinui.

Rotušėje vykusioje Metų mokytojų metų pagerbimo šventėje rajono meras, Kėdainių rajono savivaldybės metų Mokytojo vardo suteikimo ir premijos skyrimo komisijos pirmininkas Saulius Grinkevičius pasveikino krašto pedagogus su profesine švente.

Taip pat rajono vadovas paskelbė ir apdovanojo laureatą ir keturias kandidates. Visiems penkiems įteiktos mero padėkos, atminimo dovanos. O V. Grišinui skirta ir 1000 eurų piniginė premija.

Iškilminguose apdovanojimuose dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė, rajono tarybos nariai, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir jo pavaduotojas Antanas Pavolis, savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai, seniūnijų seniūnai, ugdymo įstaigų vadovai, Metų mokytojai, jų kolegos.

„Džiaugiuosi, kad šiemet į geriausių metų mokytojo lauerato vardą buvo pasiūlytos dvi mokytojos, kurios dirba su mūsų ikimokyklinukais. Džiaugiuosi ir tuo, jog šių metų Metų mokytojas, kaip ir ankstesnių metų konkursų laureatai, nuoširdžiai myli savo darbą ir vaikus“, – sakė S. Grinkevičius.

Atsiimdamas apdovanojimą Metų mokytojas dėkojo savivaldybei, savo mokytojams, mokiniams ir kolegoms už šį aukštą įvertinimą.

„Dėkoju už šį įvertinimą. Istorikai veža, nes istorija yra jėga“, – šypsojosi V. Grišinas.

Šiemet savo pretendentus šiam titului pateikė penkios mokyklos.

2017 m. pretendentai – Kėdainių r. Josvainių gimnazijos istorijos mokytojui metodininkas Vaidas Grišinas, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytojai metodininkė Elona Jankūnienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Tumėnienė, Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Audronė Jonavičienė, lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Danutė Bernatavičienė.

Metų mokytojo vardas suteikiamas nuo 2006 metų.

2006 metais Metų mokytojo vardas suteiktas lietuvių kalbos mokytojai Virginijai Savickienei (Šviesioji gimnazija), 2007 m. – fizikos mokytojui Renaldui Klimavičiui (Šviesioji gimnazija), 2008 m. – kūno kultūros mokytojui Rimantui Proscevičiui (Akademijos gimnazija), 2009 m. – geografijos mokytojai Laimai Railienei („Ryto“ pagrindinė mokykla), 2010 m. – biologijos mokytojai Irenai Ūsienei („Atžalyno“ gimnazija), 2011 m. – biologijos mokytojai Rasai Baltušytei (Šviesioji gimnazija), 2012 m. – pradinių klasių mokytojai Rasai Rugelienei („Ryto“ pagrindinė mokykla), 2013 m. – kūno kultūros mokytojui Regimantui Abariui („Atžalyno“ gimnazija), 2014 m. – chemijos mokytojai Daivai Ivaškevičienei (Šviesioji gimnazija), 2015 m. – istorijos mokytojai Audronei Pečiulytei (Šėtos gimnazija), 2016 m. – lietuvių kalbos mokytojai Diana Šilkaitienei „Atžalyno“ gimnazija.

Tarptautinei mokytojų dienai skirta šventė surengta ir Kėdainių kultūros centre, kur krašto pedagogų bendruomenė sveikino rajono meras S. Grinkevičius.

Susirinkusiems koncertavo „Queens of Roses“ koncertas su gyvo garso grupe.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.198.27.243.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Pomidorų nauda mūsų sveikatai

Kol pomidorai dera dažno kėdainiečio šiltnamyje ar net lauke, jų pasiūla didelė turgavietėse, būtina prisiminti, kokią naudą mums teikia š...

Vasaros karštis ir sausra – ne kliūtis kurti savo aplinkos grožį

Kėdainių rajono savivaldybė tęsia ilgametę tradiciją ir kasmet vasarą renka gražiausiai tvarkomą aplinką. Tad jau keletą savaičių konkurs...