Merui Valentinui Tamuliui Kėdainių rotušėje įteiktos regalijos

Balandžio 17 d. popietę Kėdainių miesto rotušėje iškilmingos ceremonijos metu naujai išrinktam Kėdainių rajono savivaldybės vadovui Valentinui Tamuliui buvo įteiktos mero regalijos.

Priimdamas regalijas meras V. Tamulis ypač vertino gyventojų pripažinimą ir skirtą pasitikėjimą.

„Šiandien tarybos posėdžių salėje padėjęs ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos prisiekiau gerbti ir vykdyti ją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės mero pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Taip ir darysiu. Ir dar: mano rankose yra antroji praktinė Kėdainių konstitucija. Tai – žmonių prašymai. Būsiu vienodai teisingas ir Kaimui, ir Miestui, gerbsiu ir išsilavinusį, ir intelektualą, ir darbininką, ir turtingą, ir vargingai gyvenantį, ir senjorą, ir jauną žmogų. Kalbėsiuosi ir su tais, kurie gali dalintis, ir su tais, kuriems trūksta“, – priimdamas regalijas – kalbėjo V. Tamulis.

Rajono vadovą V. Tamulį iškilmių metu sveikino šeima, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos nariai ir administracijos skyrių vedėjai, Lietuvos Respublikos Seimo narys Darius Kaminskas, Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai – Mykolas Arlauskas ir Kęstutis Rimkus. Taip pat rajono mokinių savivalda bei gimnazijų vadovai, nusipelnę kraštui moksleiviai, seniūnijų atstovai, garbūs rajono žmonės, verslininkai, baikerių klubo „Born Again MCC“ nariai.

Kėdainių rajono savivaldybės meras V. Tamulis džiaugėsi tokiu gausiu būriu susirinkusių kraštiečių, kurie išreiškė jam pasitikėjimą.

Karybos paveldo klubas „Kauno pavieto laisvieji šauliai“ iš 1807 m. pavyzdžio 1sw Grifovalio sistemos raitosios artilerijos patrankos iškilmingai šovė 3 simbolines iškilmes užtvirtinančias salves – už Lietuvą, už Kėdainių rajono žmones ir jų ateitį.

Pavakarę Šv. Jurgio bažnyčioje, kuri yra naujojo rajono savivaldybės mero V. Tamulio parapijos bažnyčia, Šv. Mišias aukos kunigas Artūras Stanevičius.


Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.204.0.181.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Posėdyje prisiekė nauja Tarybos narė ir suformuota savivaldybės administracijos komanda

Gegužės 17 dieną vykusiame Tarybos posėdyje ne tik buvo priimti svarbūs gyventojams sprendimai. Posėdyje priesaiką davė nauja narė Aušra Nes...

Daugiau kaip 600 daugiabučių namų nesuformuotas kiemų teritorijas toliau prižiūrės seniūnijos

Tarybos posėdyje buvo pritarta frakcijos „Kėdainių krašto sėkmei“ inicijuotam pasiūlymui – gyventojų prie daugiabučių tvarkomas teritor...