Mero apsilankymas „Krekenavos agrofirma“ gamykloje – gera naujos mero kadencijos darbo pradžia

Rajono meras Valentinas Tamulis, vykdydamas savo pažadą tampriau bendrauti su rajono verslo įmonėmis, pradėjo susitikimus su rajono verslininkais. Jis jau spėjo apsilankyti įmonėse „Lifosa“, „Kėdainių odos“, „Natūralus pluoštas“ ir kitose. Praeitą savaitę meras lankėsi vienoje didžiausių rajono įmonių „Krekenavos agrofirma“ ir sutiko savo įspūdžiais pasidalinti su Kėdainietis.lt skaitytojais

Gerbiamas mere, kodėl nutarėte aplankyti šią gamyklą?

Dvi mūsų rajono įmonės pateko į pirmą sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių 50-uką. T.y. įmonės, kurios ne tik plečiasi, bet ir modernizuojasi bei moka vienus didžiausių atlyginimų visame Lietuvos pramonės sektoriuje. Viena iš tų įmonių - „Krekenavos agrofirma“, ir jos įkūrėjas, gerai tiek Kėdainiuose, tiek visoje Lietuvoje gerai žinomas verslininkas ir politikas Viktoras Uspaskich. 

Buvo naudinga susipažinti su kolektyvu ir pamatyti naujoves. Atvirai pasakius, buvau maloniai nustebintas jų pasiekimais, vadyba, apskaita, padarytomis ir numatomomis investicijomis. Mane supažindino su labai plačiu įmonės asortimentu, kurio masto aš anksčiau net negalėjau įsivaizduoti. Nemažai gaminių yra apdovanoti medaliais tarptautinėse parodose. 

Buvo labai malonu susitikti su gamyklos darbuotojais, vadovais ir pačiu Viktoru Uspaskich, kurio asmeninis indėlis į Kėdainių krašto ekonomiką ypatingai didelis. Puikiai žinau, kad rajono augimui daug naudos davė ne tik p. Viktoro investicijos, bet ir jo asmeninis dalyvavimas krašto visuomeniniame gyvenime bei daugybės labdaros projektų finansavimas. O dabar dar galime pasidžiaugti jo idėja įmonėje investuoti į „žaliąją energetiką“ – dėl šios priežasties mūsų rajonas galės didžiuotis net prieš pačius vilniečius, kaip inovatyvus ir besirūpinantis ekologija bei aplinkos švara miestas. 

Todėl visada palaikau jį jo kelyje bei darbuose ir linkiu jam visų jo lūkesčių ir siekių išsipildymo. Tikiu, kad ir jis ir toliau dalyvaus mūsų rajono gyvenime su savo idėjomis ir investicijomis.

Kieno iniciatyva jūsų gamykloje apsilankė Kėdainių rajono meras?

„Krekenavos agrofirma“ vadovas Linas Grikšas.

Mano iniciatyva, nes mūsų įmonė yra viena didžiausių rajone, įvyko rinkimai, išrinktas naujas meras, nauja taryba ir, esu tikras, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su vietos valdžia yra būtinas. Jis turi būti skaidrus, viešas be jokių šešėlių, todėl mes pakvietėm naują rajono vadovą arčiau susipažinti su įmonės kolektyvu, su mūsų pasiekimais ir lūkesčiais. Džiaugiuosi, kad meras priėmė mūsų kvietimą ir buvo nusiteikęs geranoriškai bendradarbiauti.

Pone Viktorai Uspaskich, malonu jus čia matyti, kuo jūs dabar gyvenate, gal planuojate kokių naujų projektų Kėdainiuose?

O, planų pas mane kaip visada daug, taip pat ir Kėdainiuose. Išvis Kėdainiai man yra kaip gimtasis miestas, į kurį visada labai malonu sugrįžti. Nors negalima sakyti, kad grįžti, aš tiesiog čia gyvenu ir dabar užbaiginėju namą prie Josvainių. Tad niekur aš nebuvau išvažiavęs ir ruošiuosi čia sutikti senatvę. Ir šiaip man Kėdainių žmonės prie dūšios, artimi, jaučiau jų palaikymą sunkiu man metu, todėl pagalba ir pagarba Kėdainių žmonėms visada bus išskirtinė.

Na, o kalbant apie mano planus, tikrai bus nemažai veiklos, kūrybos ir statybos. Vienas iš objektų, kurį noriu statyti, tikrai išgarsins Kėdainius ir pakels rajoną Lietuvos žmonių akyse vertybiniu pagrindu pakankamai aukštai. Tačiau kol projektas dar nėra sudėliotas ant popieriaus, nenoriu per daug plėstis.

Ką aptarėt su meru?

Tiesiog pasveikinau jį su išrinkimu, nes dar neturėjau tokios progos. Palinkėjau gerų, produktyvių darbų kėdainiečių labui ir gyventojų lūkesčių pateisinimo už suteiktą pasitikėjimo avansą. Mero darbas yra nelengvas ir tai nepriklauso nuo to, didelis miestas tai yra, ar mažas – visos funkcijos yra tokios pačios, tad laiko ir pastangų užima tiek pat.

Kėdainiečiai labai dažnai teiraujasi, ar bus atnaujinta Ledų šventė?

Labai norėčiau ir aš, nes buvau jos autorius ir iniciatorius. Prieš porą dienų buvau ledų gamykloje, pakalbėjome su administracija ir darbuotojais. Jie yra ne prieš. Tad, visko gali būti, manau, dar švęsim!

Ačiū už pokalbį. Linkiu sėkmės!

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Nusiskundimai dėl triukšmo nesiliauja jau antrus metus

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai pateikė gautas iš gyventojų pastabas dėl triukšmo senamiestyje įsikūrusio baro „Kokteilių namai“ d...

Mokslas ir verslas: šiaudai – vertinga bei naudinga žaliava

Birželio 20 d. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Žemdirbystės institute įvyko konferencija „Tvarus ir pelningas šiaudų pan...