Laura Venzlauskienė: Naujas mano iššūkis "Labas, kėdainieti"

"Savo gyvenime sutikau nemažai žmonių, kaip ir kiekvienas, tačiau kuo toliau, tuo labiau suvokiu, kad savo laiką noriu skirti tik tiems, kurie yra nuoširdūs, paprasti, kūrybingi! Todėl ir žaviuosi mūsų talentingais kėdainiečiais, kurie prisideda ir kuria mūsų miesto kultūrinį gyvenimą!", - mintimis dalinosi kėdainietė, keturių vaikų mama Laura Venzlauskienė.

Rūpestinga mama Laura yra tikra optimistė, bet kurioje gyvenimo situacijoje ji vadovaujuosi posakiu:"Geriau gailėtis to, ką padarei, nei to, ko nepadarei".

Laurai patinka organizuoti renginius, vaikų šventes, būti veiksmo sūkuryje ir nuolat priimti iššūkius. Nuo vasario 14 dienos Laura save realizuos naujienų ir informacijos portale Kėdainietis.lt

"Studijuodama Vilniaus Universitete ir atlikdama praktiką susidūriau su priklausomybę turinčiais asmenimis. Tikras iššūkis buvo važiuoti į Vilniaus taborą ir teikti pagalbą ten besilankantiems narkomanams. Labiausiai save atradau prisijungusi prie Kėdainių radijo "Centro Fm" kolektyvo. Visą gyvenimą būsiu dėkinga kolegei Justinai, kuri pakvietė išbandyti save tiesioginiame eteryje. Tikiu, kad ateis diena, kai vėl galėsiu ištarti "Laba diena, mieli klausytojai. Nutrūkus "Centro Fm" veiklai, liko daug nerealizuota, todėl labai tikiuosi, kad prisijungusi prie Kėdainietis.lt komandos ir turėdama savo rubriką "Labas, kėdainieti" galėsiu paliesti temas, aktualias mūsų miesto žmonėms, mamoms, senjorams, verslininkams, menininkams. Bendrausiu su jumis rašydama straipsnius, kviesdama jus į tiesiogines transliacijas", - mintimis dalinosi naują iššūkį priėmusi L. Venzlauskienė.

Tiesioginio eterio subtilybės Laurai jau yra šiek tiek pažįstamas, tad daugiausiai meistriškumo ji mokysis rašydama straipsnius. "Priimu šią galimybę ir esu laiminga susidūrusi su tokiu iššūkiu. Tikiuosi draugiškos kritikos ir pastabų, patarimų. Tikiuosi, kad mano veikla portale išaugs ir savo darbus galėsiu jums pateikti kiekvieną dieną. Šiuo metu su jumis sveikinsiuos kartą per savaitę", - džiaugėsi Laura.

Laura gimė ir augo Kėdainiuose, baigusi mokyklą išvažiavo studijuoti į sostinę, į Vilniaus Konservatoriją "Laisvalaikio ir pramogų organizavimą", tačiau baigė VU "Socialinį darbą". Laura  buvo įsitikinusi, kad niekada negrįš į Kėdainius, tačiau šiuo metu keturių vaikų mama džiaugiasi gyvendama gimtajame mieste su savo šeima. Laura nepamiršta savęs ir savo pomėgių, skiria laiko sau. Pirmenybę teikia sporto salei, o vakare mėgaujasi knyga. Laisvalaikį leidžia keliaudama ir aktyviai pramogaudama su šeima.

 Linkime Laurai sėkmingo starto ir gero laiko Kėdainietis.lt

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.172.221.7.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kėdainiuose įvykdyta žiauri egzekucija dar net 6 mėnesių neturinčiam šuniukui

Gyvūnų gerovės tarnyba PIFAS savo Facebook paskyroje pasidalino skaudžia šuniuko gelbėjimo istorija.

Socialinių būstų plėtra Kėdainiuose labai sėkminga

Nuo projekto „Socialinio būsto fondo plėtra Kėdainiuose“ įgyvendinimo pradžios, t. y. nuo 2016 m. rugpjūčio mėn., Kėdainių rajono saviva...