Kviečiame teikti prašymą dėl buitinių nuotekų įvado prijungimo prie centralizuotos sistemos

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad Kėdainių 120 individualių namų bus prijungti prie centralizuotos miesto nuotekų surinkimo infrastruktūros. Miesto gyventojai, gyvenantys prie nuotekų surinkimo infrastruktūros iki šio mėnesio pabaigos gali teikti prašymą savivaldybės administracijai. Pirmumo teise bus prijungiami asmenų, gaunančių piniginę socialinę paramą pagal Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą, namų įvadai.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija, siekdama prisidėti prie Miestų nuotekų direktyvos 91/271/EEB įgyvendinimo, įgyvendina projektą „Privačių namų prisijungimas prie nuotekų surinkimo infrastruktūros Kėdainių miesto aglomeracijoje“, kuriam yra gautas finansavimas iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos. 

Įgyvendinant projektą planuojama Kėdainių mieste 120 individualių gyvenamųjų namų įrengti buitinių nuotekų surinkimo įvadus ir juos prijungti prie centralizuotos miesto nuotekų surinkimo infrastruktūros. Šiuo metu yra atliekami rangos darbai, bet galutinis objektų skaičius nėra pasiektas. 

Prašome Kėdainių miesto gyventojus, gyvenančius prie centralizuotos miesto nuotekų surinkimo infrastruktūros, bet prie jos neprisijungusius, iki 2019 m. gegužės 31 d. Kėdainių rajono savivaldybės administracijai (101 kab. J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai) pateikti prašymą „Dėl buitinių nuotekų surinkimo įvado įrengimo“, kuriame turi būti nurodyta: vardas, pavardė, gimimo data, adresas, telefono numeris, elektroninis paštas ir tikslus adresas namo, kuriame prašoma atlikti darbus. 

Prašymo forma. 

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.212.243.191.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Nusiskundimai dėl triukšmo nesiliauja jau antrus metus

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai pateikė gautas iš gyventojų pastabas dėl triukšmo senamiestyje įsikūrusio baro „Kokteilių namai“ d...

Mokslas ir verslas: šiaudai – vertinga bei naudinga žaliava

Birželio 20 d. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Žemdirbystės institute įvyko konferencija „Tvarus ir pelningas šiaudų pan...