Kėdainių ūkininkų sąjungos parama pasiekė Pediatrijos skyrių

Dar praėjusių metų gruodį Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga, minėdama 10-ties metų jubiliejų, surengė paramos akciją. Akcijos metu surinktas lėšas ūkininkai nusprendė skirti Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Pediatrijos skyriui. Kėdainių krašto ūkininkų sajungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas ir administratorė Jūratė Jodeikienė bei UAB ,,Kėdainių aruodai”atstovas Ramūnas Šnurevičius apsilankė Pediatrijos skyriuje ir apžiūrėjo už paramą įsigytas priemones.

Parama nudžiugino irnustebino 

Kėdainių PSPC direktoriaus pavaduotoja organizaciniam metodiniam darbui Jūratė Judickienė pasakojo, kad praėjusį rudenį įstaigoje sulaukta netikėto skambučio iš Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos. ,,Mus informavo, kad švęsdami savo jubiliejų, Kėdainių krašto ūkininkai norėtų gauti ne dovanų, o finansinę paramą, kuri būtų skirta mūsų skyriui. Mes labai apsidžiaugėme, nes gauti dovanas visada yra smagu. Ūkininkų sąjungos parodytas dėmesys maloniai nustebino ir nudžiugino.Pajautėme, kad mes esame svarbūs ir reikalingi”,– gražios iniciatyvos pradžią prisiminė J. Judickienė.
Gavus ūkininkų pasiūlymą, už paaukotas lėšas buvo planuota įsigyti elektronines svarstykles kūdikiams. 

Lėšos panaudotos reikalingoms priemonėms įsigyti
,,Planai pasikeitė, kai iš karto po Ūkininkų sąjungos renginio, mūsų įstaigą pasiekė informacija apie Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą. Projektas skirtas pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybei gerinti ir, jį įgyvendinus, bus nupirktos įvairios priemonės, tarp jų ir svarstyklės.Taigi, įstaigos administracija nusprendė, kad tas lėšas, kurias skiria mūsų krašto ūkininkai, panaudosime priemonėms vaikų psichomotorinės raidos vertinimui įsigyti.Raidos vertinimui skirtos tam tikros pagalbinės priemonės: kaladėlės, pieštukai, dėlionės, knygelės irpan. Jos turi atitikti higienos reikalavimus. Tinkamų  prekių paieška, viešųjų pirkimų procedūra, užtruko,tačiau šiandien mes jau galime džiaugtis, kad turime visas priemones,kuriomis kasdien galės naudotis Pediatrijos skyriaus ir visų rajono ambulatorijų gydytojai”, – džiaugėsi  J. Judickienė. 

Vaikams, kurie yra mūsų ateitis Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas priminė, kad švenčiant organizacijos veiklos dešimtmetį bei pasitinkant Atkurtos Lietuvos šimtmetį, kilo mintis kam nors padėti.Nutarta pakviesti Kėdainių rajono ūkininkus bei jų partnerius prisidėti prie paramos akcijos, skirtos Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriui. ,,Juk vaikai – mūsų ateitis. Žinojome, kad Pediatrijos skyriui labai reikia specialių darbo priemonių, todėl džiaugiamės, kad paaukotos lėšos, kurios ne visos dar panaudotos, skirtos šioms priemonėms įsigyti.Labai noriu padėkoti firmoms, kurios atsiliepė į mūsų kvietimą ir lėšas skyrė kilniems tikslams – ne mums šventei organizuoti, bet Kėdainių PSPC pacientams”, ­– sakė V. Ivanauskas. 
,,Džiaugiamės gražia Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos iniciatyva, prie kurios negalėjome neprisidėti”, –sakė ženklią finansinę paramą skyrusios UAB ,,Kėdainių aruodai”pirkimų vadovas Ramūnas Šnurevičius. 

Ačiū visiems rėmėjams
Kėdainių ūkininkų sąjungos administratorė Jūratė Jodeikienė informavo, kad iš viso Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos 10-mečio proga buvo surinkta 2 260 eurų paramos. Lėšos pervestos Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrui.,,Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios mūsų akcijos.Ačiū uždarosioms akcinėms bendrovėms: „Bioenergy“, „Kėdainių aruodai“, „Dotnuva Baltic“, „Finarta“, „Daumantai LT“, „Agrochema“, „Kėdainių agrochemija“,„Baltmedas“, „Naftrus“ ir „Naftėnas“ bei šventės dalyviams, kurie prisidėjo prie šios akcijos šventės metu”, – vardino J. Jodeikienė.

,,Mes esame tokie maži, bet sulaukėme tokio didelio dėmesio, – dėkodama už paramą, skirtą Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriui, sakė direktoriaus pavaduotoja J. Judickienė.AstaRaicevičienė
VšĮ Kėdainių PSPC atstovė viešiesiems ryšiams

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.226.4.91.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Pristatytas fotografijų albumas „Kėdainių šimtmetis fotografijose:1918 – 2018“

Gegužės 18 d. Daugiakultūriame centre buvo pristatytas Kėdainių krašto muziejaus išleistas fotografijų albumas “ Kėdainių šimtmetis fotog...

Mero apsilankymas „Krekenavos agrofirma“ gamykloje – gera naujos mero kadencijos darbo pradžia

Rajono meras Valentinas Tamulis, vykdydamas savo pažadą tampriau bendrauti su rajono verslo įmonėmis, pradėjo susitikimus su rajono verslininkais...