Kėdainių profesinio rengimo centrą baigė 17- oji laida

Joninių išvakarėse, birželio 22 dieną, Kėdainių profesinio rengimo centro absolventams įteikti Profesinio mokymo diplomai. Tą dieną visa Centro bendruomenė, absolventų artimieji, draugai rinkosi į Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus aktų salę.

Šventėje dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro vadovai, mokytojai, kiti darbuotojai. Atvyko ir svečių.

Muzikinius kūrinius Centro absolventams dovanojo Kėdainių muzikos mokyklos saksofono mokytojas Robertas Šulcas. Skambant iškilmingai muzikai buvo pristatyti 17-osios laidos absolventai ir jų grupių vadovai. Centro direktorius Dangiras Kačinskas pasveikino visus šventės dalyvius, pasidžiaugė absolventais ir palinkėjo jiems motyvacijos įsidarbinti pagal įgytą specialybę Lietuvoje.

Kėdainių rajono savivaldybės mero padėkos raštai buvo įteikti Centro mokytojams: Rimai Pužauskaitei už aktyvią projektinę veiklą formuojant patrauklų Centro įvaizdį, Anželikai Liukumienei už aktyvią veiklą formuojant patrauklų Centro įvaizdį, Audronei Alminienei už aktyvumą puoselėjant Centro bendradarbiavimo kultūrą. Taip pat padėkos raštai buvo įteikti ir absolventams: Inetai Pugalskytei už labai gerus mokymosi pasiekimus ir aktyvią visuomeninę veiklą, Artūrui Karčiauskui už aktyvų dalyvavimą projektinėje ir visuomeninėje veikloje.

Grupių vadovų vardu kalbėjo mokytoja Aušra Vyšniauskienė. Išklausę daug šiltų žodžių ir prasmingų linkėjimų, Johano Volfgango Gėtės žodžiais dėkojo ir absolventai: „Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų“. Absolventė Ineta Pugalskytė tarė: „Labai sunku nusakyti, kokie dėkingi mes esame, tačiau tas paprastas ir labai nuoširdus žodis ačiū turi labai didelę prasmę. Ačiū, kad mus skatinote. Ačiū, kad mus mokėte. Ačiū, kad mumis rūpinotės. Ačiū, kad tikėjote mumis net tada, kai mes patys savimi netikėjome. Ačiū už viską!“

Su nekantrumu visi laukė iškilmingiausio šventės momento – Profesinio mokymo diplomų įteikimo.

Renginio vedėja mokytoja Aurima Bajorūnienė pakvietė Centro direktorių Dangirą Kačinską įteikti Diplomų ir vienas po kito į sceną skubėjo absolventai.

Profesinio mokymo diplomai buvo įteikti 158 Centro absolventams, iš jų penkiems - Diplomai su pagyrimu: Pramonės ir paslaugų skyriaus mokiniui Edvinui Sokolovui, Transporto ir verslo skyriaus mokinėms Evelinai Brazinskaitei, Jurgitai Kuloševičienei, Jurgitai Sereikienei, Lijanai Bučytei.

Šiais, Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečio metais, Kėdainių profesinio rengimo centras išleido gausų būrį kvalifikuotų suvirintojų, maisto pramonės darbuotojų, automobilių elektromechanikų, logistų ekspeditorių, apdailininkų, tarptautinių vežimų vairuotojų ekspeditorių, kirpėjų, apskaitininkų ir kasininkų, kurie papildys Lietuvos darbo rinkos gretas.

Linkime, kad įgytos profesijos diplomas padėtų Centro absolventams rasti vietą darbo rinkoje, to-lesnėje karjeroje.

Neformaliojo švietimo organizatorės Liudmila Kolojanskienė, Lina Karpienė

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.146.227.92.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

BRAVO mokiniai 2019 apdovanojimų ceremonija jau šiandien

Kėdainių rajono mokinių ir mokytojų apdovanojimų ceremonija - šiandien 19 val. pramogų centre „Vikonda“. Visus labai kviečiame atvykti į ...

Efektyvus šilumos taupymas – mažesnės sąskaitos už šilumą

Sausio mėnesį kai kuriems Kėdainių miesto daugiabučių namų gyventojams standartinio dviejų kambarių buto šildymas kainavo 31 eurą (pvz.: A....