K?daini? "Nev?ž?" ?veik? alytiškiai

BEKO-LKL reguliariojo sezono finiše pergal? iškovojo „Dz?kijos“ (21-18) krepšininkai. Alytiškiai sve?iuose 93:69 (23:12, 31:13, 18:23, 21:21) nugal?jo „Nev?ž?“ (7-31).

Rungtynes komandos prad?jo apsikeisdamos taikliais metimais (5:4). Ta?iau tada „Dz?kija“ sureng? spurt? ir nutolo (5:12). Po Osvaldo Ma?ernio taiklaus tolimo metimo skirtumas pirm? kart? rungtyn?se išaugo iki dviženkl?s ribos – 12:23.

Antrojo k?linio pradžioje alytiškiai toliau tolo ir pranašumas išaugo iki 18 tašk? (12:30). Netrukus skirtumas perkop? 21 taško rib? (14:35). Po dviej? k?lini? sve?iai buvo susikrov? 25 tašk? persvar? – 25:54.

Po ilgosios pertraukos aikšt?s šeimininkai sugeb?jo šiek tiek sumažinti skirtum? (29:54). Aikštel?s šeimininkai atsak? spurtu 12:2 (48:72).

Prab?gus penkioms ketvirto k?linio minut?ms „Dz?kija“ tur?jo solidži? 19 tašk? persvar? (65:84). Per likusias minutes komandos dar sp?jo apsikeisti taškais ir lengv? pergal? švent? alytiškiai – 69:93.

„Nev?žis“: V. Volkus 22 tšk., A. Aleksandrovas 11 tšk., M. Monroe 10 tšk., T. Davisas (8 atk. kam.) ir R. Camphoras po 9 tšk., R. Biliartas 8 tšk.

„Dz?kija“: P. Dambrauskas 20 tšk., T. Lek?nas 16 tšk., R. Juknevi?ius 12 tšk., M. Paliuk?nas (7 atk. kam.) 10 tšk., F. Dmitrievas 9 tšk., O. Ma?ernis (6 atk. kam.) 8 tšk.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.144.104.29.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Nevėžis“ – kitame KMT etape

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės I-ojo etapo rungtynėse nesulaukė rimtesnio Molėtų „Ežerūno...

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.