Kėdainiečiai sveikina Lietuvą su GIMTADIENIU!

Prie iniciatyvos "Kėdainieti, pasveikinkime Lietuvą" aktyviai jungėsi kėdainiečiai, kurie dalyvavo smagioje fotosesijoje bei įsiamžino Lietuvos 100-mečio kėdainiečių albume. Iš savo širdies pasiuntė Lietuvai bei jos žmonėms didžiausius sveikinimus.

"Linkiu, kad kitą šimtmetį Lietuvoje gyventų laisvi, drąsus, mylintys savo šalį žmonės, o Lietuvai rūpėtų kiekvienas jos pilietis", - linkėjo Kėdainių krašto muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis.

"Linkime, kad Lietuvoje būtų daug daug laimingų vaikučių, kad jaunos šeimos gimdytų vaikus ir juos auklėtų būti dorais Lietuvos piliečiais", - linki Lina.

"Kad ir po 100 metų žmonės gyventų laisvoj, nepriklausomoj, demokratinėje Lietuvoj, kad mūsų vaikai gyventų geresnį gyvenimą šalyje, kad būtų sukurta geresnė gyvenimo kokybė.", - linkėjo Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

"Kadangi mūsų valstybę puošia trispalvė, tad ir Lietuvai linkime trijų dalykų: vienybės, stiprybės ir ištvermės", - sveikino šokių klubo "Vilnis" vadovė Natalija Tokareva su savo komanda.

"Tikiu, kad kiekvienas Lietuvoje galime būti mylimi ir laimingi. Noriu linkėti, kad Lietuvos žmonėms nebereiktų laimės ieškoti svetur, kad kiekvienas savo mažais darbais, iniciatyvomis kurtume laimingą Lietuvą ir didvyriškai gintume tai, ką iki šiol sukūrėm", - sveikino Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė, iniciatyvos autorė Indrė Fiodorova.

"Lai tavo žmonės tave myli, gerbia ir saugo. Su švente visus!", - sveikino LSU Kėdainių "Aušros" progimnazijos 5B klasė.

Visi fotosesijoje dalyvavę kėdainiečiai siunčia Lietuvai ir kiekvienam iš jūsų sparnuotus linkėjimus! Su švente, mieli lietuviai, brangi Lietuva!

Nuotraukų autorė fotografė, kėdainietė Irina Jurkėnienė.
Už dekoracijas dėkojame kėdainiečiui Dariui Biriukui ir "Balionas jūsų šventei"
"Pripučiamas filmas" studijai už jaukius fotosesijos namus.

Tie, kas pageidaujate gauti originalaus dydžio nuotraukų failus kreipkitės el.adresu: irina.fotografija@gmail.com

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.159.51.118.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Į sceną atsiimti apdovanojimų žengė pustrečio šimto krašto sportininkų

Vakar Kėdainių kultūros centre įvyko rajono savivaldybės Gabių mokinių pagerbimo šventė, kurioje sveikinimai skambėjo 122 mokiniams ir 22 mo...

„Metų gaminio“ apdovanotojų sąraše – Kėdainių įmonės

Vyriausybėje 22-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanoj...