Jauniesiems kėdainiečiams įprastos pamokos šias mokslo metais jau nebevyks

Švelnėjant karantino sąlygoms, nuo gegužės 25 d. į šalies mokyklas palaipsniui galės sugrįžti mokiniai, tačiau Kėdainių rajono savivaldybės mokiniams įprastos pamokos šias mokslo metais jau nebevyks. Kėdainių rajono savivaldybės švietimo įstaigose  visos veiklos bendrajame ugdyme ir neformaliajame ugdyme iki ugdymo proceso pabaigos vyks nuotoliniu būdu. Ugdymo procesas 1–4 kl.  baigiamas birželio 5 d., 5–11 kl. – birželio 18 d., 12 kl. – gegužės 22  d.

„Sušvelnintos karantino sąlygos yra mūsų visų bendrų pastangų rezultatas. Kovodami su pandemija Kėdainiai pasiekė gerų rezultatų. Šiuo metu koronavirusu neserga nei vienas kėdainietis. Nenorėdami bloginti situacijos, nutarėme tradicinio ugdymo šiais metais neatnaujinti. Paskutinio skambučio šventimas planuojamas prieš brandos egzaminų pradžią (apie  birželio 20 d.). Paskutinis pakartotinės sesijos egzaminas rugpjūčio 4 d. Tada bus planuojamos atestatų įteikimas“, –  sako Švietimo skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimu nuo gegužės 18 d. į lopšelius-darželius sugrįžo mažiausieji, dar po savaitės –  nuo gegužės 25 d. į mokyklas gali sugrįžti pradinio ugdymo (1–4 klasių) mokiniai, o nuo birželio 1 d. – pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas besimokantys mokiniai, tačiau ministerijai leidus galutinį sprendimą, ar mokyklos dirbs nuotoliniu, ar įprastu būdu, priimti savivaldybių ir mokyklų vadovams, nuspręsta nerizikuoti ir šiais mokslo metais Kėdainių rajono savivaldybėje jau nebesugrįžti prie įprasto ugdymo proceso.

Pagal šiemet Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtintus bendrųjų ugdymo planų pakeitimus, ugdymo procesas 1–4 klasių mokiniams baigiasi birželio 4 d., 5–10, III gimnazijos klasės mokiniams – birželio 18 d., o abiturientams – gegužės 22 d.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.239.109.55.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kėdainių miestą stebi vaizdo kameros

Į stebėjimo punkte įrengtus monitorius realiuoju laiku atkeliauja vaizdas iš 29 šiuo metu mieste veikiančių vaizdo stebėjimo kamerų. Netukus ...

Savivaldybės ir ugniagesiai gelbėtojai veiks kartu mažinant žuvusiųjų gaisruose skaičių

Didelis kasmet gaisruose žūstančių gyventojų skaičius yra ne tik saugos, bet ir socialinė problema. Tai sausio 12 dieną įvardino Lietuvos sav...