Iš rajono Tarybos šalinamas Justinas Kaminskas

Praėjusių metų laprkičio 25 dieną prisiekęs Tarybos narys Justinas Kaminskas šiais metais rajono Taryboje nebeatstovaus kėdainiečiams.

Jau šį ketvirtadienį į Vyriausiųjų rinkimų komisijos darbotvarkę yra įtrauktas klausimas dėl Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos nario Justino Kaminsko pašalinimo iš Tarybos narių, todėl kad jo gyvenamoji ir deklaruota vieta yra sostinėje, o ne toje teritorijoje, kurioje rinkėjai jį rinko.

VRK įspėjo ir informavo Justiną, jog jis bus pašalintas ketvirtadienio posėdyje. 

Sužinojęs tai, J.Kaminskas suskubo pats trauktis ir pateikė savo versiją.

"Šį sprendimą priėmiau dėl asmeninių priežasčių. Dėl darbo, dėl šeimos. Visų pirmą šeimoje gimė sūnus, todėl didžiąją dalį laiko noriu skirti būtent šeimai. Dabartiniame darbe dabar situacija irgi tokia, jog turėčiau palikti rajono Tarybą." - apsisprendęs palikti rajono Tarybą teigė Justinas Kaminskas.

Kas užims Justino Kaminsko vietą?

Justiną Kaminską pakeisti turėtų dėl tos pačios priežasties jau kartą iš Tarybos narių pašalinta Irena Staliorienė.  Įstatymo numatyta tvarka moteris per 15 dienų po pašalinimo pateikė prašymą dėl pirmumo atstatymo esant galimybei grįžti į rajono Tarybą. Pirmumas I. Staliorienei buvo suteiktas ir pasitraukus Justinui Kaminskui moteris turėtų sugrįžti į Tarybą. "Tikiuosi, kad bus pritarta ir grįšiu į Tarybą. Dirbsiu toliau.", - sakė Irena Staliorienė. 

Jei I.Staliorienė atsisakytų grįžti, vietą galėtų užimti aktyvi kraštietė, krakiškė  Daiva Dubinkienė. 

Susisiekus su pačia Daiva Dubinkienė moteris neslėpė: "Labai netikėta žinia. Jei taip įvyktų, dėl sprendimo pasitarčiau pirmiausia su šeima."

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.224.85.115.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Įspūdinga freska – Lietuvos kultūros instituto dovana Šviesiajai gimnazijai

Kėdainių šviesiosios gimnazijos vieną iš sienų papuošė įspūdinga freska. Tai – Lietuvos kultūros instituto dovana šiai ugdymo įstaigai....