Dovanomis ir dainomis pagerbtos kėdainietės

Kėdainių krašto metų moterų rinkimų konkursas vakar pasiekė kulminaciją. Kovo 12 d. vakare Kėdainių miesto rotušėje vyko šventė „Ačiū, kad šalia esi“, kurioje buvo paskelbtos penkių nominacijų nugalėtojos: „Metų altruistė“, Metų ambasadorė“, „Metų kūrėja“, „Metų mama“ ir „Metų specialistė“.

Metų altruistė – už neatlygintiną darbą ir labdaringą veiklą; Metų specialistė – už profesionalumą, iniciatyvumą, pareigingumą, novatoriškumą, laimėjimus profesinėje srityje; Metų mama – už dorai, kultūringai išauklėtus ar auklėjamus vaikus; Metų kūrėja – už pasiekimus įvairių sričių kūrybinėje veikloje ir jų pristatymą visuomenei; Metų ambasadorė – už Kėdainių krašto vardo garsinimą.

Metų altruiste tapo dotnuviškė Indrė Saldytė, suorganizavusi daugiavaikei našlei namo remontą. Metų specialistėmis buvo paskelbtos dvi moterys – mokytoja Danguolė Tumėnienė ir gydytoja Gintarė Paškevičienė. Metų kūrėjos titulas atiteko tautodailininkei, tapytojai, poetei Leokadijai Norbutienei-Mockienei. Metų ambasadore išrinkta verslininkė ir projektų organizatorė Justina Gikniūtė-Kočetova. Metų mama paskelbta penkis vaikus auginanti Violeta Šaltienė.

Moteris sveikino ir apdovanojimus teikė meras Saulius Grinkevičius ir konkurso komisijos nariai.
Komisijos pirmininkas – administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis, nariai: mero pavaduotoja Olga Urbonienė, Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius Dangiras Kačinskas, Kėdainių krašto garbės pilietis, Krašto kultūros premijos laureatas, poetas, gydytojas Vitolis Laumakys, Šv. Juozapo parapijos klebonas kun. dek. Norbertas Martinkus.
Renginį vedė Gintaras Mikalauskas.

Koncertavo operos solistas, įvairių televizijos muzikinių projektų laimėtojas Paulius Bagdonavičius ir operos solistė Dovilė Kazonaitė.

Renginio režisierė – prieš 8 metus šį konkursą sumaniusi ir jį kasmet realizuojanti Daiva Urbonienė, Kėdainių kultūros centro renginių režisierė.

Iš viso Metų moterimis tapti buvo pasiūlytos 34 moterys.

METŲ ALTRUISTĖ
Indrė Saldytė, Jelena Maksimenko, Jūratė Mitkuvienė, Rūta Švedienė, Vilma Fedosiukienė, Zita Vozgirdienė.

METŲ AMBASADORĖ
Asta Fedaravičiūtė-Jasiūnė, Asta Pukienė, Justina Gikniūtė-Kočetova, Loreta Steponavičienė.

METŲ KŪRĖJA
Albina Mackevičienė, Alma Jociuvienė, Leokadija Norbutienė–Mockienė, Rasa Maskaliūnienė, Rasa Smagurauskaitė-Černeckienė, Rima Atkucevičienė, Žiedūnė Aleknaitė.

METŲ MAMA
Albina Baikauskienė, Eglė Skorupskienė, Ingrida Baltušytė, Laura Venzlauskienė, anda Bujokienė, Violeta Šaltienė.

METŲ SPECIALISTĖ
Audronė Vinciūnienė, Danguolė Tumėnienė, Gintarė Paškevičienė, Ingrida Dovydienė ir Rasma Račkauskienė, Kristina Bartašiūtė, Sandra Sagatienė, Sigita Klimavičienė, Simona Skorupskienė
Svetlana Janeliūnienė, Vida Čepukienė.


Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.226.4.91.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Pristatytas fotografijų albumas „Kėdainių šimtmetis fotografijose:1918 – 2018“

Gegužės 18 d. Daugiakultūriame centre buvo pristatytas Kėdainių krašto muziejaus išleistas fotografijų albumas “ Kėdainių šimtmetis fotog...

Mero apsilankymas „Krekenavos agrofirma“ gamykloje – gera naujos mero kadencijos darbo pradžia

Rajono meras Valentinas Tamulis, vykdydamas savo pažadą tampriau bendrauti su rajono verslo įmonėmis, pradėjo susitikimus su rajono verslininkais...