Dieninės, meninės, kūrybinės stovyklos programa „Mes norime kurti“ Nociūnuose atėjo ir labai greita

Birželio 25-29 ir  liepos 2-5 dienomis į  Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrių,devintus metus iš eilės, susirinko 45 stovyklautojai iš Beinaičių, Slikių, Saviečių,  Aukupėų, Nociūnų kaimų ir 9 dienas žaidė, sportavo, bendravo ir mokėsi bendradarbiauti tarpusavyje. Tuo pačiu dalyvavo edukacijose: piešimas spalvotu smėliu, žaislų gaminimas iš burbulinio modelino, tapymas guašu, trispalvės pynimas iš vilnonių siūlų. Pasak programos MES NORIME KURTI organizatorės, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovės Daivos Makutienės į šią stovyklą kasmet vaikų skaičius didėja.Pernai dalyvavo 35 vaikai. Šiais metais sulaukėme 45. Noriu padėkoti Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorei Ritai Karnilavičienei už suteiktą transportą vaikų iš Aukupėnų, Užkapių, Beinaičių ir Slikių pavėžėjimui. Šių kaimų vaikai nebūtu galėję dalyvauti stovykloje, kadangi tėveliai dirba, o kai kas net ir savo asmeninio transporto net neturi, kad pristatyti savo atžalą į Nociūnus. Ačiū direktorei Ritai už geranorišką bendradarbiavimą ir supratimą.

Sulaukiau ir pagalbininkių bei savanorių padėti šioje stovykloje, tai  Reda Žigmantaitė, Ieva Godliauskaitė, Oksana Morozovaitė ir Gabrielė Valytė. Stovyklautojai buvo suskirstyti į  keturias komandas, už kurias ir buvo atsakingos šios savanorės mergaitės: Gabrielės Gražuoliukų komanda, Ievutės Spinduliukų komanda, Oksanos Chebros komanda ir Redos Žaibukų komanda. 

Taip pat stovykloje talkino ir Nociūnų filialo bibliotekininkė Marytė Jonavičienė bei močiutė Ramutė Šalkauskienė. 

Kūrybinės,meninės stovyklos metu vaikai dalyvavo  veiklose ir edukaciniuose užsiėmimuose, kaip: „Žaislų gamyba ir lipdymas iš burbulinio modelino“, „Piešimas spalvotu smėliu“,„Piešimas guašu“,  „Nociūnų muilinyčios“ pristatymas, „Trispalvės apyrankės pynimas“. Šioje veikloje mums pagelbėjo Loreta Steponavičienė, tautinio paveldo sertifikuota amatininkė, juostų pynėja. Stovyklos programa ir kiekvienos dienos užsiėmimai buvo įdomūs, kitokie,kūrybingi ir netikėti, nes viskas buvo skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui. 

Stovyklos metu bus sudarytos sąlygos vaikų kūrybiškumo ugdymui, saviraiškai ir savirealizacijai, vaikai patobulino savo gebėjimus piešdami, kurdami ir gamindami žaisliukus, piešdami paveikslus. Stovyklos uždarymui, kuris vyko liepos 5 dieną,  parengėme  koncertinę programą „Mes linksmuoliai ir išdykę“ iš stovykloje išmoktų šokių ir dainų ir surengėme  kūrybinių darbų parodą Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus salėje.

Kiekvienam stovyklautojui buvo įteikti pažymėjimai.

Liepos 7 d. šios stovyklos pristatymą surengėme ir Beinaičių kaime organizuojamame renginyje „Po atviru dangumi“

Programą „Mes norime kurti“finansavo Kėdainių rajono administracija

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.90.56.90.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Valentinas Tamulis: būtina keisti bendrabučių situaciją

Balandžio 23 d. naujasis rajono meras Valentinas Tamulis kartu su l. e. administracijos direktoriaus pareigas Kristina Kemešiene, savivaldybės admi...

Galingiausi Lifosos vyrai varžėsi spartakiadoje

Foto

Galingiausi Lifosos vyrai virvės traukimo rungtimi užbaigė dvyliktąją spartakiadą!