Darbo taryba gins savivaldybės administracijos darbuotojų teises

Kėdainių rajono savivaldybėje buvo įsteigta Darbo taryba, o jos pirmininku išrinktas Stasys Okunevičius, pirmininko pavaduotoja tapo Gaiva Petrauskienė, Darbo tarybos sekretore   ̶  Janina Ladygienė.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos  Darbo taryba – kolegialus Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų atstovaujamasis organas, ginantis Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų profesines, darbo, ekonomines ir socialines teises bei atstovaujantis jų interesams.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 170 straipsnio 1 dalies 3 punktu, į Darbo tarybą iš Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų pasiūlytų 17 kandidatų išrinkti 7 nariai:

Jūratė Blinstrubaitė, Socialinės paramos skyriaus vedėja,
Daiva Grinkevičienė, Statybos ir turto skyriaus vyriausioji specialistė,
Robertas Karnilavičius, Pelėdnagių seniūnijos žemės ūkio specialistas,
Janina Ladygienė, administracijos vyriausioji specialistė,
Aistė Lekečinskienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus l.e.p. vedėja,
Stasys Okunevičius, administracijos vyriausiasis specialistas,
Gaiva Petrauskienė, Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriaus vedėja.

Darbo taryba yra sudaroma trejų metų kadencijai, kuri pradedama skaičiuoti nuo darbo tarybos įgaliojimų pradžios. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Darbo taryba savo veiklą pradėjo 2018 m. kovo 1 d.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.159.51.118.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Į sceną atsiimti apdovanojimų žengė pustrečio šimto krašto sportininkų

Vakar Kėdainių kultūros centre įvyko rajono savivaldybės Gabių mokinių pagerbimo šventė, kurioje sveikinimai skambėjo 122 mokiniams ir 22 mo...

„Metų gaminio“ apdovanotojų sąraše – Kėdainių įmonės

Vyriausybėje 22-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanoj...