Darbo partijos komanda – pasirengusi pateisinti rajono žmonių lūkesčius

Kovo 3 d. savivaldos rinkimuose dalyvausianti Darbo partija kėdainiečiams pristato savo komandą, pasirengusią spręsti svarbiausias rajono problemas, siekti tolesnių teigiamų pokyčių ir gerovės kiekvienam gyventojui.

Darbo partijos kandidatų sąraše – dvidešimt šeši aktyvūs, darbštūs, besirūpinantys Kėdainių krašto dabartimi ir ateitimi, prisiimantys atsakomybę už savo žodžius ir darbus žmonės. Juos vienija patirtis, savivaldos reikalų išmanymas, jaunatviškas entuziazmas, imlumas naujovėms ir ryžtas siekti teigiamų pokyčių Kėdainių mieste bei rajone. 

Komandos lyderis – šiuolaikiškas ir novatoriškas vadovas Dangiras Kačinskas, kurį partija iškėlė savo kandidatu į Kėdainių rajono savivaldybės merus.

„Atsakingai paruošėme rinkimų programą, kuri užtikrina pradėtų darbų tęstinumą ir siūlo naujovių sprendžiant aktualiausius klausimus. Mes įsipareigojame veikti skaidriai ir įsiklausyti į visas nuomones. Dėmesį skirsime visoms sritims: savivaldos funkcijų vykdymo tobulinimui, ekonomikai ir žemės ūkiui, infrastruktūros gerinimui mieste ir kaimuose, aplinkos apsaugai, švietimui, sportui ir kultūrai, sveikatos ir socialinei apsaugai“, – teigia DP kandidatas į Kėdainių rajono merus D. Kačinskas. 

Dėkodamas kėdainiečiams už ilgametį pasitikėjimą Darbo partija, Kėdainių skyriaus pirmininkas Juozas Gaidamavičius tikisi rinkėjų palaikymo artėjančiuose savivaldos rinkimuose: „Siekdami konstruktyvesnio darbo rajono taryboje, tikimės, kad palaikysite ne tik mūsų iškeltą kandidatą į rajono merus, bet ir visą mūsų komandą. Ačiū Jums!”.

Sąrašas:

1. Dangiras Kačinskas

2. Juozas Gaidamavičius

3. Rimantas Diliūnas

4. Stanislovas Blinstrubas

5. Vygantas Vanagas

6. Indrė Fiodorova

7. Svetlana Janeliūnienė

8. Vilmantas Bobinas

9. Virmantas Ivanauskas

10. Ieva Vargalytė

11. Virginija Cukanovienė

12. Vytautas Žukauskas

13. Vilius Lukša

14. Vilius Časas

15. Sandra Rimkuvienė

16. Aušrinė Butkienė

17. Neringa Kasperavičienė

18. Remigijus Lapinskas

19. Donatas Jodenis

20. Brigita Petrošiūtė

21. Rita Gustienė

22. Saulius Ivanovas

23. Oksana Šniurevičienė

24. Anželika Liukumienė

25. Liuda Kolojanskienė

26. Gytis Šmigelskis

Kėdainietis.lt portale Darbo partijos atstovai pristatys Darbo partijos rinkimų programa bei galėsite iš arčiau susipažinti su kandidatais į Kėdainių rajono savivaldą.
Sekite naujienas.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Darbo partijos Kėdainių skyriaus rinkiminės kampanijos sąskaitos. UAB Interneto žinios. Užsak. nr. 1

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Taip pat skaitykite

Pristatytas fotografijų albumas „Kėdainių šimtmetis fotografijose:1918 – 2018“

Gegužės 18 d. Daugiakultūriame centre buvo pristatytas Kėdainių krašto muziejaus išleistas fotografijų albumas “ Kėdainių šimtmetis fotog...

Mero apsilankymas „Krekenavos agrofirma“ gamykloje – gera naujos mero kadencijos darbo pradžia

Rajono meras Valentinas Tamulis, vykdydamas savo pažadą tampriau bendrauti su rajono verslo įmonėmis, pradėjo susitikimus su rajono verslininkais...