Dvyliktą kartą apdovanoti Kėdainių BRAVO mokiniai

Kelis mėnesius trunkantis didžiausias mokinių projektas "BRAVO mokiniai 2015" baigėsi penktadienį pramogų centre "VIKONDA". 

Organizatoriai iškilimingos apdovanojimų ceremonijos metu išdalino kėdainiečio Vytolio Staškevičiaus kurtas BRAVO statulėles. 

Įspūdžiai Giedrės Minelgaitės fotogalerijoje bei "Pripučiamo filmo studija", interneto ir televizijos tiekėjo "Kli.lt" bei didžiausio naujienų portalo Kėdainiuose Kėdainietis.lt vaizdo įraše.

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Taip pat skaitykite

Tęsiasi XII šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ kėdainiečių startai

Jau finišavo XII šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ Kėdainių rajono seniūnijų stalo teniso, krepšinio 3x3, šachmatų ir strė...

Suskaičiuotas 2019 metų valstybinių brandos egzaminų rezultatų derlius

Nacionalinis egzaminų centras jau paskelbė šių metų pagrindinės sesijos valstybinių brandos egzaminų – lietuvių kalbos ir literatūros, mat...