Apdovanoti geriausi Lietuvoje fizinio ugdymo mokytojai

Mokytojų dienos išvakarėse „Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų apdovanojimų“ metu jau trečią kartą buvo pagerbti aktyviausi, inovatyviausi ir labiausiai nusipelnę fizinio ugdymo pedagogai.

Apdovanojimų ceremonija surengta Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, o laureatus sveikino pirmoji ponia Diana Nausėdienė bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Šia iniciatyva siekiama apdovanoti ir garsinti pedagogus, kurių reikšmingas indėlis ne tik organizuojant ir vedant pamokas, taikant inovatyvius metodus, ugdant jaunąją kartą, dirbant su ugdymo įstaigų bendruomenėmis, bet ir organizuojant renginius,

Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų rinkimuose buvo apdovanoti 10 pedagogų. Taip pat jau tradiciškai įvertinti ne tik mokyklose, bet ir ikimokyklinėse įstaigose dirbantys ugdytojai.

Visus susirinkusius muzikiniu kūriniu pasveikino Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokinys Pijus Česaitis. Jis atliko Nicolo Paganini Caprice op. 1 Nr. 21.

„Būti mokytoja – visų pirma iššūkis dirbti taip, kad veiklos būtų įdomios ir motyvuojančios tiek vaikus, tiek mane, tiek visus bendruomenės narius. Tapti laureate šiuose apdovanojimuose man yra neapsakomai didelis veiklos įvertinimas, kurio nebūčiau pasiekusi be įstaigos kolegų ir šeimos palaikymo. Šie apdovanojimai – rodiklis, kad judu teisinga linkme ir dar didesnis stimulas nesustoti ir tobulėti“, – kalbėjo Šiaulių lopšelio – darželio „Žiogelis“ fizinio ugdymo mokytoja Lina Račė.

Konkurso pagrindiniai kriterijai – mokytojų praktinė veikla bei indėlis į vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, kūno kultūros ir sporto plėtrą 2019-2020 mokslo metais. Pasak rinkimų organizatorių, vertinant mokytojų indėlį reikšminga ne vien pergalės Lietuvos mokyklų žaidynėse, tačiau ir aktyvumas organizuojant renginius, inovatyvių metodų taikymas ugdant jaunąją kartą, darbas su ugdymo įstaigų bendruomenėmis bei kita.

„Būti fizinio ugdymo mokytoju man reiškia išties daug: visų pirma tai pasididžiavimas, visa ko prasmė, atsakomybė ir nuoširdi meilė savo darbui. Galiu drąsiai save vadinti mokytoju iš pašaukimo, nes į kiekvieną pamoką ateinu žibančiomis akimis, su optimistine energija ir naujomis idėjomis. Didžiausias įvertinimas man – vaikų emocijos ir šypsenos, jų noras būti fiziškai aktyviais ne tik pamokų metu, bet ir laisvalaikiu. 

Labai džiaugiuosi, kad mano asmenybė ir darbinė veikla buvo įvertinta, tai labai motyvuoja ir skatina žingsniuoti tik pirmyn“, – džiaugėsi Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojas Mantas Brazionis.

Projektą inicijuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Mokytojai laureatai:

Bronislavas Šimokaitis (Kėdainių raj. Josvainių gimnazija)

Ieva Vaicekauskienė (Molėtų progimnazija)

Juozas Savickas (Šiaulių raj. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)

Lina Čečinaitė (Kauno Rokų gimnazija)

Mantas Brazionis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla – daugiafunkcis centras)

Jolanta Terminienė (Radviliškio lopšelis – darželis „Eglutė“)

Lina Račė (Šiaulių lopšelis – darželis „Žiogelis“)

Aistė Aleknavičiūtė (Vilniaus Santariškių lopšelis – darželis)

Marius Zoza (Mažeikių lopšelis – darželis „Bitutė“)

Raminta Baranauskienė (Kauno lopšelis – darželis „Pušaitė“)

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 52.203.18.65.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

AB „Kauno grūdai“ plečia savo veiklą Kėdainių rajone

Sparčiai augant AB „Kauno grūdai“ greitai paruošiamų produktų verslui, bendrovė Kėdainių rajone planuoja investuoti daugiau nei 3 mln. eur...

Surinks nupuoštas eglutes ir eglių šakas

Pasibaigus didžiosioms žiemos šventėms, pamažu atsisveikiname ir su šių švenčių simboliais – kalėdiniais papuošimais. Tradiciškai eglut...