Apdovanoti gabiausi krašto moksleiviai

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Kėdainių kultūros centre buvo pagerbti gabiausi krašto vaikai. Už akademinius, meno ir kitus pasiekimus 55  moksleiviams įteiktos piniginės premijos (nuo 38 iki 190 eurų) ir atminimo dovanėlės. Iškilmingos ceremonijos metu padėkos įteiktos taip pat 55 mokytojams.

Rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius atminimo dovanėles įteikė bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams už bandymą pasiekti laimėjimų šalies mokinių olimpiadose ir dalykiniuose konkursuose.

„Labai svarbu, jog kasmet apdovanojame gabiausius krašto moksleivius, kurie bandė siekti laimėjimų šalies mokinių olimpiadose ir dalykiniuose konkursuose. Svarbu, jog jie nenustotų siekti aukštų pasiekimų“, – pažymėjo J. Lukoševičius.

Už pasiekimus šalies olimpiadose  skirtos piniginės premijos ir atminimo dovanėlės Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos mokiniams:

Martynui Želniui; Martynai Vitkauskaitei; Giedriui Galvanauskui; Gvidui Urbšiui; Urtei Kavoliūnaitei; Erikui Čižinauskui; Nagliui Kriūnui; Rūteniui Urbšiui; Valentinui Abariui; Rokui Kačiuliui.

Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokiniams:

Agotai Malinauskaitei; Donatui Černikauskui; Ignui Misevičiui; Matui Bodendorfui; Ignui Grikšai; Martynui Kielai; Airidui Kutrai; Gvidui Razevičiui; Ugnei Petraitytei; Mykolui Jeručiui; Mildai Petrauskaitei; Birutei Ambrazaitei;I evai Kondratavičiūtei; Godai Ivaškevičiūtei; Rolandui Lipnevičiui; Martynui Rišiui; Karolinai Juknaitei; Martynui Amalevičiui; Neringai Geišaitei.

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos mokiniams:

Nedui Bolevičiui; Benui Amalevičiui; Mariui Kielai; Miglei Mieliauskaitei; Pauliui Gečui.

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos mokiniai:

Kristaps Cikui; Teodorui Kurauskui.

LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos mokiniams:

Gabijai Narušytei; Benui Bičiūnui.

Kėdainių muzikos mokyklos mokiniai:

Medai Juodenytei; Elzei Kaziukonytei; Aistei Bugaitei; Danielei Paužaitei; Auriui Sakalauskui; Rugilei Pikelytei.

Kėdainių dailės mokyklos mokinei Enrikai Dagytei

Kėdainių sporto centro mokiniui Darijui Astrauskui.

Kėdainių r. Akademijos gimnazijos mokinei Kamilei Milašiūtei.

Kėdainių r. Josvainių gimnazijos mokiniams:

Viktorui Ragožiui; Justei Stanevičiūtei; Vaidai Šilkaitytei; Evitai Matyžiūtei.

Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokiniui Benui Stankūnui.

Kėdainių r. Šėtos gimnazijos mokiniams:

Amelijai Šidlauskaitei;Ričardui Adomaičiui.

Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos mokiniui Adomui Vaitiekūnui

Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.234.75.144.

Rašyti

Portalo Kėdainietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Trileris Kaune baigėsi „Žalgirio“ išsigelbėjimu prieš C. Collinso vedamą „Nevėžį“

Kauno „Žalgiris“ buvo arti antrojo pralaimėjimo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse per paskutines tris rungtynes, tačiau Lietuvos čempionams pav...

Du žmonės žuvo, dar vienas sužalotas

Tragiška avarija įvyko šiandien apie 12 val. 59 min. Kėdainių r., Lančiūnavos kaime.