STotelės 1 2   3 4   5   6   7   8   9  . 10   11  
                STOTIS 6.57         10.58          
Autobusų stotis 7.00 7.40 8.20 9.00 9.40 11.00 11.40 12.20 13.00 13.40 14.20
Respublikos 7.02 7.42 8.22 9.02 9.42 11.02 11.42 12.22 13.02 13.42 14.22
Chemikų 7.03 7.43 8.23 9.03 9.43 11.03 11.43 12.23 13.03 13.43 14.23
Liaudies 7.05 7.45 8.25 9.05 9.45 11.05 11.45 12.25 13.05 13.45 14.25
Jaunatvės 7.07 7.47 8.27 9.07 9.47 11.07 11.47 12.27 13.07 13.47 14.27
Ramybės 7.10 7.49 8.29 9.09 9.49 11.09 11.49 12.29 13.09 13.49 14.29
Centras 7.12 7.51 8.31 9.11 9.51 11.11 11.51 12.31 13.11 13.51 14.31
Žemaitės 7.14 7.53 8.33 9.13 9.53 11.13 11.53 12.33 13.13 13.53 14.33
Soc. centras - - 8.35 - 9.54 - 11.54 - - - -
Kolegija 7.16 7.55 8.36 9.15 9.55 11.15 11.55 12.35 13.15 13.55 14.35
Stadionas 7.18 7.57 8.37 9.17 9.57 11.17 11.57 12.37 13.17 13.57 14.37
Aušros 7.20 7.59 8.39 9.19 9.59 11.19 11.59 12.39 13.19 13.59 14.39
Ligoninė     atv.                 išv. 7.23 7.25 8.01 8.03 8.41 8.43 9.21 9.23 10.01 10.03 11.21 11.23 12.01 12.03 12.41 12.43 13.21 13.23 14.01 14.03 14.41 14.43
Aušros 7.26 8.05 8.45 9.25 10.05 11.25 12.05 12.45 13.25 14.05 14.45
Stadionas 7.27 8.07 8.47 9.27 10.07 11.27 12.07 12.47 13.27 14.07 14.47
Kolegija 7.29 8.09 8.49 9.29 10.09 11.29 12.09 12.49 13.29 14.09 14.49
Žemaitės 7.31 8.11 8.51 9.31 10.11 11.31 12.11 12.51 13.31 14.11 14.51
Centras 7.33 8.13 8.53 9.33 10.13 11.33 12.13 12.53 13.33 14.13 14.53
Ramybės  7.35 8.15 8.55 9.35 10.15 11.35 12.15 12.55 13.35 14.15 14.55
Mindaugo 7.36 8.16 8.56 9.36 10.16 11.36 12.16 12.56 13.36 14.16 14.56
PC "Iki" 7.37 8.17 8.57 9.37 10.17 11.37 12.17 12.57 13.37 14.17 13.57
Autobusų stotis 7.38 8.18 8.58 9.38 10.18 11.38 12.18 12.58 13.38 14.18 14.58
STOTIS         10.30           15.08

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt