STOTELĖS    Nr. AUTOBUSŲ STOTIS - LIGONINĖ (Rasos gatve) PASTABA. Autobusas važiuoja darbo dienomis
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
STOTIS 7.48           11.48           15.48    
Autobusų stotis 7.50 8.30 9.10 9.50 10.30 11.10 11.50 12.30 13.10 13.50 14.30 15.10 15.50 16.30 17.10
Mokykla 7.52 8.32 9.12 9.52 10.32 11.12 11.52 12.32 13.12 13.52 14.32 15.12 15.52 16.32 17.12
Jaunatvės 7.54 8.34 9.14 9.54 10.34 11.14 11.54 12.34 13.14 13.54 14.34 15.14 15.54 16.34 17.14
Ramybės skvero 7.56 8.36 9.16 9.56 10.36 11.16 11.56 12.36 13.16 13.56 14.36 15.16 15.56 16.36 17.16
Centras 7.58 8.38 9.18 9.58 10.38 11.18 11.58 12.38 13.18 13.58 14.38 15.18 15.58 16.38 17.18
Žemaitės 7.59 8.39 9.19 9.59 10.39 11.19 11.59 12.39 13.19 13.59 14.39 15.19 15.59 16.39 17.19
Soc. centras 8.01 8.41 9.21 - - 11.21 - - 13.21 - 14.41 15.21 16.01 - -
Kolegija 8.03 8.43 9.23 10.01 10.41 11.23 12.01 12.41 13.23 14.01 14.43 15.23 16.03 16.41 17.21
Stadionas 8.05 8.45 9.25 10.03 10.43 11.25 12.03 12.43 13.25 14.03 14.45 15.25 16.05 16.43 17.23
Liepų alėja 8.07 8.47 9.27 - - 11.27 - - 13.27 - 14.47 15.27 16.07 - -
Aušros - - - 10.05 10.45 - 12.05 12.45 - 14.05 - - - 16.45 17.25
Ligoninė atv.               išv. 8.09 8.11 8.49 8.51 9.29 9.31 10.07 10.11 10.47 10.51 11.29 11.31 12.07 12.11 12.47 12.51 13.29 13.31 14.07 14.11 14.49 14.51 15.29 15.31 16.09 16.11 16.47 16.51 17.27 17.31
Liepų alėja 8.13 8.53 9.33 - - 11.33 - - 13.33 - 14.53 15.33 16.13 - -
Aušros - - - 10.13 10.53   12.13 12.53 - 14.13 - - - 16.53 17.33
Stadionas 8.15 8.55 9.35 10.15 10.55 11.35 12.15 12.55 13.35 14.15 14.55 15.35 16.15 16.55 17.35
Kolegija 8.17 8.57 9.37 10.17 10.57 11.37 12.17 12.57 13.37 14.17 14.57 15.37 16.16 16.57 17.37
Soc. centras 8.19 8.59 9.39 - - 11.39 - - 13.39 - 14.59 15.39 16.18 - -
Žemaitės 8.21 9.01 9.41 10.19 10.59 11.41 12.19 12.59 13.41 14.19 15.01 15.41 16.19 16.59 17.39
Centras 8.23 9.03 9.43 10.21 11.01 11.43 12.21 13.01 13.43 14.21 15.03 15.43 16.21 17.01 17.41
Ramybės skvero 8.25 9.05 9.45 10.23 11.03 11.45 12.23 13.03 13.45 14.23 15.05 15.45 16.23 17.03 17.43
Mindaugo 8.27 9.07 9.47 10.25 11.05 11.47 12.25 13.05 13.47 14.25 15.07 15.47 16.25 17.05 17.45
PC IKI 8.28 9.08 9.48 10.26 11.06 11.48 12.26 13.06 13.48 14.26 15.08 15.48 16.26 17.06 17.46
Autobusų stotis 8.29 9.09 9.49 10.27 11.07 11.49 12.27 13.07 13.49 14.27 15.09 15.49 16.27 17.07 17.47

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt