STOTELĖS                                    Nr. 7 "AUTOBUSŲ STOTIS - LIGONINĖ (Respublikos gatve)   PASTABA. AUTOBUSAS  ŠIUO GRAFIKU NEVAŽIUOJA IKI 2018 M. RUGPJŪČIO 31 D.   Autobusas važiuoja darbo dienomis.  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
Stotis 6.18           10.18            
Autobusų stotis 6.20 7.00 7.40 8.20 9.00 9.40 10.20 11.00 11.40 12.20 13.00 13.40  
Respublikos 6.22 7.02 7.42 8.22 9.02 9.42 10.22 11.02 11.42 12.22 13.02 13.42  
Chemikų 6.23 7.03 7.43 8.23 9.03 9.43 10.23 11.03 11.43 12.23 13.03 13.43  
Liaudies 6.25 7.05 7.45 8.25 9.05 9.45 10.25 11.05 11.45 12.25 13.05 13.45  
Jaunatvės 6.27 7.07 7.47 8.27 9.07 9.47 10.27 11.07 11.47 12.27 13.07 13.47  
Ramybės 6.29 7.09 7.49 8.29 9.09 9.49 10.29 11.09 11.49 12.29 13.09 13.49  
Centras 6.31 7.11 7.51 8.31 9.11 9.51 10.31 11.11 11.51 12.31 13.11 13.51  
Žemaitės 6.33 7.13 7.53 8.33 9.13 9.53 10.33 11.13 11.53 12.33 13.13 13.53  
Kolegija 6.35 7.15 7.55 8.35 9.15 9.55 10.35 11.15 11.55 12.35 13.15 13.55  
Stadionas 6.37 7.17 7.57 8.37 9.17 9.57 10.37 11.17 11.57 12.37 13.17 13.57  
Aušros 6.39 7.19 7.59 8.39 9.19 9.59 10.39 11.19 11.59 12.39 13.19 13.59  
Ligoninė  atv.                    išv. 6.41 6.43 7.21 7.23 8.01 8.03 8.41 8.43 9.21 9.23 10.01 10.03 10.41 10.43 11.21 11.23 12.01 12.03 12.41 12.43 13.21 13.23 14.01 14.03  
Aušros 6.45 7.25 8.05 8.45 9.25 10.05 10.45 11.25 12.05 12.45 13.25 14.05  
Stadionas 6.47 7.27 8.07 8.47 9.27 10.07 10.47 11.27 12.07 12.47 13.27 14.07  
Kolegija 6.49 7.29 8.09 8.49 9.29 10.09 10.49 11.29 12.09 12.49 13.29 14.09  
Žemaitės 6.51 7.31 8.11 8.51 9.31 10.11 10.51 11.31 12.11 12.51 13.31 14.11  
Centras 6.53 7.33 8.13 8.53 9.33 10.13 10.53 11.33 12.13 12.53 13.33 14.13  
Ramybės skvero 6.55 7.35 8.15 8.55 9.35 10.15 10.55 11.35 12.15 12.55 13.35 14.15  
Mindaugo 6.56 7.36 8.16 8.56 9.36 10.16 10.56 11.36 12.16 12.56 13.36 14.16  
PC „IKI“ 6.57 7.37 8.17 8.57 9.37 10.17 10.57 11.37 12.17 12.57 13.37 14.17  
Autobusų stotis 6.58 7.38 8.18 8.58 9.38 10.18 10.58 11.38 12.18 12.58 13.38 14.18  

© UAB "Kėdbusas" J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai, 8 347 71 253, info@kedbusas.lt